K nástupu na pobyt je třeba prokázat negativní test, očkování nebo prodělání covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Hotely v Jizerských horách

celkem 12 nalezených hotelů

Balíčky Mapa

WELLNESS HOTEL BABYLON

Čtyřhvězdičkový WELLNESS HOTEL BABYLON se 406 pokoji a více než 1 000 lůžky nabízí luxusní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a v rodinných pokojích. Hotelu je...

Perfektní

1598 recenzí

4 rezervace za posledních 24 hodin

od 3 210 Kč

Jizerské hory - hotely a ubytování

Hotely v Jizerských horách
Co se vám vybaví pod pojmem dovolená v Jizerských horách? Pravděpodobně lyžování na Tanvaldském Špičáku a v Bedřichově, možná i návštěva zábavního centra Babylon v Liberci. Pobyty v Jizerských horách však mohou mít i podobu relaxace v lázních a wellness. V Jizerských horách najdeme lázně Libverda, ve kterých se léčily i slavné historické osobnosti jako Josef II., Franz Kafka či Jan Masaryk. Wellness pobyty v Jizerských horách si dnes můžete dopřát i vy! Vydejte se na odpočinek do kvalitního hotelu a relaxujte v sauně, páře, vířivé vaně či při příjemné masáži. Pobyty v Jizerských horách můžete spojit i s návštěvou Jablonce nad Nisou a kochat se krásou exponátů v Muzeu skla a bižuterie. Dovolená v Jizerských horách se neobejde ani bez návštěvy vysílače Ještěd, stavby oceněné mezinárodní architektonickou cenou. Pohodlně vás sem přímo z Liberce doveze kabinová lanovka. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Jizerských horách.