Příspěvek na lázně pro zdravotníky

Voucher na lázně pro zdravotníky v hodnotě až 8 000 Kč je dotační program od MZ ČR, který nabízí českým zdravotníkům možnost dopřát si zasloužený odpočinek. Přečtěte si, jaký je přesný postup při uplatňování poukazu na lázeňské pobyty pro zdravotníky v Česku.

Příspěvek na lázně je distribuován prostřednictvím zdravotnických zařízení, které obdrží příslušnou částku na úhradu lázeňských pobytů svých zaměstnanců zpětně. Stačí, když zaměstnavatel o příspěvek zažádá Ministerstvo zdravotnictví ČR. Výhody jednoduché online rezervace a bezplatnou podporu zákazniického servisu Spa.cz mohou využít všichni zdravotníci tuzemských fakultních nemocnic.

Zdravotníci si pobyt v lázních vybírají sami. Musí se však jednat o zařízení s platným certifikátem lázeňského zdravotnického zařízení. Níže naleznete pobyty v prověřených hotelech, které podmínky pro využití poukazu splňují. Vybírejte z aktuálního seznamu pobytů s poukazem pro zdravotníky.

Podmínky uplatnění voucheru pro zdravotníky:
  • pobyt je realizován v českých lázních, které disponují platným certifikátem lázeňského zdravotnického zařízení
  • výše podpory je max. 8 000 kč na osobu a pobyt
  • pobyt je uhrazen a realizován do 31. 12. 2022
  • pro pojištěnce českých zdravotních pojišťoven
  • nelze ho kombinovat s jinými slevami, poukazy či kredity
  • rezervaci přes Spa.cz mohou využít zdravotníci těchto fakultních nemocnic: Bulovka, Královské Vinohrady, Motol, Thomayerova nemocnice, Ústřední vojenská nemocnice, Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, Fakultní nemocnice Brno, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Fakultní nemocnice Olomouc, Ostrava a Plzeň
Jak využít státní voucher do lázní?
Ujistěte se, že Váš zaměstnavatel splňuje podmínky pro čerpání poukazu
Vyberte si pobyt na Spa.cz
Vyberte si způsob úhrady pobytu Platbou na fakturu
Užijte si zvýhodněný lázeňský pobyt
Začněte výběrem lázeňských míst z České republiky
Zobrazit všechny pobyty
Otázky a odpovědi