+420 483 515 290
Dnes 8:00 - 21:00

Hunguest Hotel Gyula

Maróthy tér 1., Gyula
Gyula
pobyty již
od 3 818 Kč
za osobu / pobyt

O hotelu

Hunguest Hotel Gyula se nachází v prostředí zámeckého parku v jihovýchodním Maďarsku, přímo v historickém srdci známého lázeňského města Gyula. Hotel se pyšní polohou v bezprostřední blízkosti středověkého gotického hradu z 15. století a barokního zámku Almásy. Lokalita nabízí ideální podmínky pro odpočinkové procházky v zeleni i objevování Místních zajímavostí – v pěší vzdálenosti najdete například i vyhlášenou Stoletou cukrárnu z roku 1840, která je druhou nejstarší v celém Maďarsku.

Hostům je k dispozici celkem 308 komfortně zařízených pokojů rozmístěných ve dvou propojených objektech (Budova 1 a zrekonstruovaná Budova 2). Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích typu Standard s možností přistýlky. Pokoje jsou plně klimatizované, nekuřácké a vybavené vlastní koupelnou, LCD TV, minibarem, trezorem, Wi-Fi připojením i županem; většina pokojů disponuje také balkonem. Zázemí hotelu zahrnuje 24/7 recepci, výtah, dětskou hernu, fitness místnost, půjčovnu kol a vlastní parkoviště.

Stravování probíhá v hotelové restauraci formou bohaté polopenze podávané švédskými stoly, která kombinuje tradiční maďarskou i mezinárodní kuchyni včetně vegetariánských variant. Na kávu či míchaný nápoj zve hotelový bar. Pro relaxaci slouží přímo v objektu wellness ostrov Harmónia s vnitřním zážitkovým bazénem (36 °C), finskou a infra saunou, aroma parní kabinou, solnou komorou a nabídkou masáží. Obrovskou výhodou hotelu je přímé propojení krytou chodbou se slavnými Hradními lázněmi (Várfürdő) a rodinným zážitkovým aquaparkem AquaPalota, kde na vás čekají desítky termálních, léčebných i zábavních bazénů a tobogánů.

Stravování

Hotelová restaurace zve hosty na příjemnou kulinářskou cestu, která nabízí bohatý výběr mezinárodní kuchyně. Zvláštní pozornost je věnována rozmanitým dietním potřebám, s řadou lahodných vegetariánských pokrmů, které jsou snadno dostupné, aby zajistily uspokojivý gastronomický zážitek pro každého.


Léčebné procedury

Hosté Hunguest Hotel Gyula využívají přímý, bezplatný přístup do přilehlých Gyulských Zámeckých lázní a AquaPaloty prostřednictvím pohodlné spojovací chodby. Tento rozsáhlý lázeňský komplex nabízí komplexní škálu wellness a léčebných procedur, včetně různých typů omlazujících masáží, terapeutických koupelí a širokého výběru profesionálních kosmetických procedur navržených k revitalizaci těla i mysli.


Nabídka pobytů


Služby a vybavení

Lázně a wellness
Bazén - vnitřní
V hlavní budově
Bazén - venkovní
V hlavní budově
Sauna
V hlavní budově
Wellness/lázně
V hlavní budově
Župan
Za poplatek
Pantofle
Nedostupné
Solná jeskyně
Nedostupné
Jóga
Nedostupné
Kadeřnictví
Nedostupné

Vybavení
Výtah
K dispozici
Bezbariérový přístup
K dispozici
Recepce
K dispozici
Úschovna zavazadel
K dispozici
Konferenční místnost
K dispozici
Internet
Za poplatek
Parkoviště
€ 6 / noc
Typ
Nehlídané
Nutná rezervace
Ne
Umístění
V hotelu
Postýlka
Nedostupné
Domácí mazlíčci
Nedostupné
Přednáškový sál
Nedostupné

Gastronomie
Bezlepková dieta
K dispozici
Restaurace
V hlavní budově
Bar
V hlavní budově
Kavárna
Nedostupné

Sport
Tělocvična
V hlavní budově
Půjčovna kol
Za poplatek
Úschovna jízdních kol
Nedostupné
Úschovna lyží
Nedostupné
Půjčovna lyží
Nedostupné

Okolí a volný čas
Autobusová zastávka
Nedostupné
Vlaková zastávka
Nedostupné
Dětské hřiště
Nedostupné

Podmínky ubytování

Storno podmínky
V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno podmínky:
20 % z celkové ceny objednávky při zrušení od 26 dní do 36 dní před datem nástupu.
50 % z celkové ceny objednávky při zrušení od 11 dní do 25 dní před datem nástupu.
100 % z celkové ceny objednávky při zrušení od 0 dní do 10 dní před datem nástupu, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu.
V případě zrušení Objednávky je vždy účtován manipulační poplatek ve výši 500 Kč. Manipulační poplatek se rovněž účtuje za každou třetí a další změnu v Objednávce.

Nejčastější dotazy

Jaké wellness možnosti má Hunguest Hotel Gyula v nabídce?

V Hunguest Hotelu Gyula můžete k relaxaci využít například župan, bazén - vnitřní, wellness/lázně, bazén - venkovní, sauna a další.

Jaké typy pokojů si mohu v Hunguest Hotelu Gyula zarezervovat?

Hunguest Hotel Gyula nabízí pro pobyty tyto typy pokojů:
  • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi
  • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi a výhledem na hrad
  • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi a balkonem
  • Standard Twin Room with Balcony and Castle View
  • Apartmá Junior

Jaké vybavení nabízí Hunguest Hotel Gyula?

Hunguest Hotel Gyula nabízí například: dobíjecí stanice pro elektromobily, recepce, bezdrátový internet, nekuřácké prostředí, dětský koutek.

Je v Hunguest Hotelu Gyula bazén?

Ano, zde si můžete užít bazén - vnitřní.

Je v Hunguest Hotelu Gyula možnost parkování?

Ano, v Hunguest Hotelu Gyula můžete zaparkovat za poplatek € 6.

V kolik hodin je v Hunguest Hotelu Gyula možné vyřídit check-in a check-out?

Nástup k ubytování je zde nejdříve možný od 14:00 a odhlášení je do 10:00.

Je v Hunguest Hotelu Gyula restaurace?

V Hunguest Hotelu Gyula se nachází restaurace.

Jaké pohybové aktivity můžete provozovat během pobytu v zařízení Hunguest Hotel Gyula?

Hosté si mohou během pobytu užít: půjčovna kol, tělocvična/sportovní hala, billiard.

Umožňuje zařízení Hunguest Hotel Gyula bezbariérový přístup?

Ano, zařízení Hunguest Hotel Gyula má bezbariérový přístup. Doporučujeme se blíže informovat.

V jakých cenách se pohybují pobyty v Hunguest Hotelu Gyula?

Ceny v Hunguest Hotelu Gyula se mohou lišit dle data nástupu.

Mapa

Maróthy tér 1., Gyula, 05700