+420 483 515 290
Dnes 8:00 - 17:00

Hodnocení hotelu

92 %
Perfektní
na základě 1 recenze
za poslední rok
Personál
100 %
Služby
100 %
Čistota
80 %
Pohodlí
80 %
Cena/kvalita
100 %

Recenze (10)

Typ klienta
Zobrazit pouze
Seřadit od

Marta Martincová
92 %
·
dospělý pár
·
2. ledna 2026
Suprový Silvesr v úžasném prostředí.
Atmosféra

Andrea
68 %
·
rodina se staršími dětmi
·
3. října 2023
Bez textového hodnocení
Prostředí, stylovost vybavení ( IKEA) dostupnost, parkování u objektu.
Vzhledem k tomu, ze jsme měli apartmán pro 5 osob nedostatečné vybavení kuchyňky.. jen 2 hrnky na mléko, zadna úterka, žádný smeták případně lopatka se smetackem, jar nality v porcelanove misce na polevku, ve sprchovem koute žádná policka nebo prostor, kde odložit mýdlo nebo šampon, bez lékárničky. V kuchyni také jen stoleček čtvercový pro max 3 osoby, rodina 5-6 osob neposedi společně u stolu u večeře apod. Je třeba ještě doladit. Platba pouze hotové.

Jan
64 %
·
jednotlivec
·
29. srpna 2023
Bez textového hodnocení
Nepáčilo sa mi že mi pani po telefonickej objednávke povedala ze áno raňajky sú plus za 250 českých korún a keď som prišiel tak mi personál povedal ze tu žiadne raňajky nepodávame maximálne si môžem spraviť ráno kávu v nejakej miestnosti a co sa týka vírivky tiež mohla pani povedať ze im nefunguje

Lukáš
88 %
·
rodina s malými dětmi
·
20. srpna 2023
Bez textového hodnocení

Tibor
100 %
·
mladý pár
·
29. května 2023
Bez textového hodnocení
Nádherné pivnice, Skvelý, odborný a zábavný someliér a prehliadka. Čisté a útulné apartmány a nádherný areál.
Snídaně není v ceně a je na hotelu cca 5km daleko

Robert
80 %
·
dospělý pár
·
11. září 2022
Bez textového hodnocení
Prosťředi
Na pokoji chyběly skleničky, šálky, talířky pro pohodlnou snídani bez chození dolů do kuchyňky.

Anonym
100 %
·
jednotlivec
·
3. srpna 2022
Bez textového hodnocení

Anonym
92 %
·
jednotlivec
·
9. července 2022
Bez textového hodnocení
- že tam nikdo nebyl, klidné prostředí
- vysoká cena, nemožnost snídaně v místě, dovybavení kuchyňky

Pavel
96 %
·
rodina se staršími dětmi
·
12. srpna 2021
Bez textového hodnocení

Jana Hrčková
96 %
·
rodina s malými dětmi
·
17. srpna 2021
Pobyt jsme si užili. Personál ve Sklepech Mařatice byl velmi vstřícný a ochotný, nebyl problém cokoli zařídit, domluvit. Ubytování bylo útulné, čisté, klimatizaci jsme velmi ocenili. Wellness v hotelu Synot odpovídalo popisu, tepidárium bylo kvůli covidu zavřené, což byla škoda, ale za to hotel nemůže.
Odpověď od hotelu
Apartmány Sklepy Mařatice
Děkujeme za krásné hodnocení a těšíme se na další setkání s Vámi.. kolektiv Hotelu