HOTEL AKADEMIE

O hotelu

Hotel Akademie*** se nachází v největší vinařské obci České republiky – Velkých Bílovicích, která se nachází nedaleko Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu kulturních památek UNESCO. Hotel Akademie nabízí ubytování v 52 dvoulůžkových pokojích (44 dvoulůžkových pokojů typ twin – oddělené postele, 6 apartmá typ double – spojené postele, možnost přistýlek), 7 seminárních sálů vybavených kompletní audiovizuální technikou, restauraci, bar, letní terasu, relaxační centrum, bowling centrum a sklepní vinárnu původně z 15. století až pro 110 osob. Hotel je bezbariérový a nabízí i pokoj pro tělesně postižené osoby.

Hotel Akademie nabízí pořádání školení, seminářů a konferencí, firemních i rodinných akcí až pro 100 osob. 

Hotel je kompletně pokrytý WiFi internetem zdarma a parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti jak pro hotelové hosty s osobními auty, tak je zde místo i pro dva autobusy. 

Stravování

Hotel Akademie disponuje restaurací s kapacitou 85 míst, barem a v letní sezoně venkovní terasou s kapacitou 30 míst. Nabízíme široký výběr jídel české a mezinárodní kuchyně, skvělých moravských vín, nevtíravou hudbu a příjemný servis. Ve zrekonstruované sklepní vinárně pocházející z 15. století nabízíme uspořádání vaší akce s možností řízené degustace vína až pro 110 osob.

Léčebné procedury

Součástí hotelu Akademie je i skvěle vybavené relaxační a wellness centrum, jehož součástí je sauna s venkovním ochlazovacím bazénkem, infračervená prohřívací kabina, whirlpool, venkovní bazén (12 x 4 m) a nabídku pravého wellness zážitku umocňuje nabídka masáží od klasických, přes aroma masáže až po masáž lávovými kameny. 

V hotelu můžete využít také hotelové fitness, kde najdete multifunkční posilovací stroj, činky, běžící pás, veslovací stroj, eliptický trenažér, spinningová kola, boxovací pytel. Nabídku volnočasového vyžití doplňuje půjčovna kol a hry jako elektronické šipky, ruské kuželky a petanque. 

Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Lázeňský hotel Perla Lázeňský hotel Perla
Lázeňský hotel Perla
Břeclavská 700, Lednice, 69144, Lázně Lednice
Lázeňský dům Perla se nachází v místě přírodních krás a pohádkových zámků.Lázeňský dům Perla je moderním rehabilitačním zařízením v blízkosti zámecké zahrady a poskytuje komplexní léčebné a rehabilitační služby. Je zde využíváno přírodní jodobromové minerální...
30 pobytů

Perfektní

691 recenzí

30 pobytů

Amande Wine Wellness Hotel Amande Wine Wellness Hotel
Amande Wine Wellness Hotel
Husova 8, Hustopeče, 69301, Wellness hotely - různé
V Česku můžete ochutnat skvělé víno ve 384 vinařských obcích. Ale jen jedna z nich se může kromě vinohradů pyšnit také mandloňovým sadem. Mandle a vinice se v Hustopečích každý rok na jeden den spojí v události, která přiláká tisíce návštěvníků: Slavnostech...
76 pobytů

Velmi dobré

163 recenzí

76 pobytů