AKTUÁLNĚ: Poukazy pro zdravotníky již na Spa.cz nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

HOTEL BERG

Lázeňský vrch 82, Doksy

Wellness hotely - různé

O hotelu

Hotel Berg**** se nachází v malebném Máchově kraji v rekreačním středisku Staré Splavy na břehu Máchova jezera. Je ideálním místech pro trávení Vaší letní i zimní dovolené, romantického víkendu či wellness pobytu. V okolí můžete navštívit gotický hrad Bezděz, hrad Housku či Ralsko. Největším lákadlem je samozřejmě krásné Máchovo jezero ke koupání, rybolovu, vodním sportům či bruslení v zimních měsících. 


Hotel nabízí svým hostům 21 apartmánů a pokojů o celkové kapacity 85 lůžek. Některé apartmány mají 2 ložnice, jiné obývací prostor pro odpočinek. Hotel je zrekonstruován ve stylu 19. století s propojením moderních prvků 21. století. Hotel v poslední době získal několik ocenění. Parkování je zajištěno v areálu střežené kamerovým systémem. Vzhledem k tomu, že komfort hostů je na prvním místě, veškeré prostory jsou nekuřácké a WiFi připojení je dostupné po celém hotelu. Pro děti je k dispozici dětský koutek, hřiště, houpačky a pískoviště. Pes je možný pouze do 6 kg, po předchozí dohodě. 

Stravování

Hotelová restaurace s kapacitou 85 míst nabízí pestrý výběr sezonních jídel, polední a degustační menu či sladké speciality. Veškeré pokrmy jsou připravovány z výhradně čerstvých surovin. K dobrému jídlu si můžete vybrat z vinotéky tuzemských a evropských vín. V letních měsících je otevřena vyhlídková terasa. Dále můžete využít služeb lobby baru či baru Melodie s tanečním parketem.

Léčebné procedury

Wellness centrum je rozděleno na část Spa Wellness a Wellness Therapy. Spa Wellness nabízí Kneippovy lázně, solární louku, finskou saunu, biosaunu, parní saunu, whirlpool a vnitřní bazén. Ve Wellness Therapy si můžete objednat masáže, balneoterapie, pedikúru, kosmetiku, zábaly, lymfomasáže, hammam a oxygenoterapii. Pro aktivní odpočinek je k dispozici fittness.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Hotel Morris Hotel Morris
Hotel Morris
Náměstí T.G.M. 132, Česká Lípa, 47001, Wellness hotely - různé
Hotel Moris**** se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM. Jedná se o hotel ve staroanglickém stylu, který vznikl propojením tří budov. Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí.
18 pobytů

Perfektní

88 recenzí

18 pobytů