K nástupu na pobyt je třeba prokázat negativní test, očkování nebo prodělání covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Hotel Cvilín

O hotelu

Hotel Cvilín**** leží v podhůří Jeseníků nedaleko měst Opavy a Bruntálu. Město Krnov nabízí vhodnou výchozí polohu pro pěší a cyklistické výlety. Přibližně 100 m od hotelu je možné navštívit kostel Panny Marie Sedmibolestné a vyhlídkovou rozhlednu. Pro hosty je připraveno 27 komfortně zařízených pokojů více kategorií Standard, Deluxe, Junior Suite a apartmány o celkové kapacitě 51 lůžek. Na vyžádání je možné připravit přistýlku nebo dětskou postýlku. Hotel má vlastní restauraci. Navštívit můžete i hotelový bar. Pro odpočinek hostů je hotel vybaven wellness centrem, zimní zahradou a hosty zaujmou také dvě vyhlídkové terasy. Hosté si mohou objednat orientální masáže v péči akreditované masérky z ostrova Bali. Je možné si pronajmout konferenční prostory s kapacitou 150 míst. Letní terasy jsou vhodné pro konání svatebních obřadů a grilování. Hotel je rovněž vybaven salonkem pro společenské události jako jsou svatby a jiné oslavy. Hotel pořádá gastronomické akce, brunche, degustace a jazzové večery. Parkování pro zákazníky hotelu nebo restaurace je zdarma v přímé blízkosti hotelu.

Stravování

Restaurace je součástí hotelu. Nabízí moderní gastronomii se specialitami české i mezinárodní kuchyně. Ve všední dny je podáváno denní menu. Snídaně jsou podávány převážně formou bufetu. Restaurace je otevřena denně od 7:00 do 22:00 hodin. V hotelu se nachází bar.

Léčebné procedury

Hotel Cvilín**** má vlastní wellness centrum se saunou, sanáriem a vířivkou. Je zde možnost objednat si masáž. Jedinečné jsou orientální masáže v péči akreditované masérky z ostrova Bali. Masáže je nutné rezervovat předem. V nabídce jsou také relaxační a pečující balíčky: balijský ráj, tradiční kúra, léčivá kúra.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.