Hotel Savannah

Chvalovice-Hatě 198, Znojmo

Wellness hotely - různé

O hotelu

Luxusní Hotel Savannah se nachází poblíž města Znojmo na Jižní Moravě. V blízkém okolí se nachází Národní parky Podyjí a Thayatal, které jsou ideální destinací pro aktivní návštěvníky. Nepřeberné množství turistických chodníků a cyklistických stezek až po tematická putování po historických památkách na pomezí parku, pro Vás bude příjemným oddechem.

Hotel svým hostům nabízí ubytování ve vkusně zařízených pokojích s výjimečnou dřevěnou podlahou z amerického ořechu, nábytkem ze vzácného dřeva, LCD televizí a klimatizací.

Stravování

Restaurace našeho hotelu vám nabízí posezení v příjemném a stylově zařízeném prostředí, s kapacitou 80 míst. Samozřejmostí je bohatý výběr domácích i zahraničních pokrmů a vín a neobvykle široká nabídka nealkoholických nápojů. Přímo u restaurace se nachází dětský koutek, který je plně možné využít. Po předchozí individuální domluvě je možné zajistit bezlepkovou stravu.

Léčebné procedury

Do hotelového wellness & spa centra, je pro hotelové hosty vstup zdarma, nachází se zde plavecký bazén, sauna, parní lázeň a kardiofitness centrum. Pro milovníky exotiky a relaxačních terapií nabízíme autentické ayurvédské wellness masáže.

Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí