Hotely Wellness hotely - různé

celkem 138 nalezených hotelů

Balíčky Mapa

Hotel Šipka

  • Náměstí 37, 74266 Štramberk
Hotel Šipka se nachází v podhůří Beskyd v malebném moravském městečku Štramberk. Dominantou města je hrad Štramberk s gotickou věží Trúba, která je vysoká 40 metrů a od roku 1903 slouží jako...
od 1 975 Kč

Hotely ve Wellness hotelech

Wellness hotely - různé
Dopřejte si dovolenou nebo prodloužený víkend! Kde jinde, než v krásných lázních v České republice. Ať už se rozhodnete vyrazit do velkého města či do malého lázeňského městečka, jistě budete spokojení! Všechny wellness hotely v České republice nabízí maximální odpočinek a ničím nerušenou noc. Nesmí chybět ani léčebné procedury, zábaly, masáže, koupele a moderní wellness centrum, ve kterém zapomenete na každodenní stres a starosti.

My vám doporučíme Maximus Resort Hotel Brno na Brněnské přehradě, který nabídne moderní wellness centrum, venkovní i vnitřní bazén, saunu a další možnosti relaxace. Skvělým hotelem je také Hotel Concertino Zlatá Husa v Jindřichově Hradci nebo Hotel TOMMY přímo v srdci Náchoda. Vyberte si ubytování ve wellness hotelech v České republice, kde strávíte příjemnou lázeňskou dovolenou!