Wellness Hotel Frymburk

O hotelu

Wellness hotel Frymburk nabízí veškerý komfort pod jednou střechou. Díky své kapacitě ubytování s širokou škálou služeb je ideálním místem pro pobyt rodin s dětmi, relaxaci i pracovní pobyty. Hotel leží v bezprostřední blízkosti malebného městečka Frymburk, které vybíhá jako poloostrov do vod Lipenského jezera v Jižních Čechách. Wellness Hotel Frymburk nabízí svým hostům ubytování v nekuřáckých pokojích různých kategorií- jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, rodinné pokoje (dvě oddělené ložnice, vhodné pro max. 4 osoby) a Junior Suite. Pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, popřípadě vanou, WC, LCD televizí, fénem, hotelovým telefonem, chladničkou, na některých pokojích je k dispozici trezor. Z některých pokojů je jedinečný výhled na Lipenskou přehradu nebo na zalesněné vrcholky Šumavy.

Stravování

Stravování je možné v hotelové restauraci. K ubytování se snídaní- snídaně formou bufetu; polopenze- snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu či výběr z menu (dle počtu ubytovaných). Restaurace Well & Wine je aktuálně v rekonstrukci. Lobby bar nabízí alkoholické, nealkoholické, teplé i studené nápoje a čerstvé cukrářské výrobky.

Léčebné procedury

Každý hotelový host automaticky získává 10% slevu na využívání vybraných služeb poskytovaných v areálu hotelu. V hotelovém aquaparku o rozloze cca 1500 m2 se nachází vnitřní bazén 468 m2 s teplotou vody 27°, ve kterém jsou umístěny 2 plavecké dráhy v délce 25 m, divoká řeka, vodní vřídlo, perličková lůžka, hydromasážní trysky, vodní chrliče a padesáti metrový tobogán. Dále se v prostoru aquaparku nalézá dětské brouzdaliště 40 m2 s klouzačkou a s teplotou vody 28°- 32° (vstup do dětského brouzdaliště je zakázán dětem do 1 roku, děti do 3 let mají vstup povolen pouze s plaveckou plenou), hydromasážní vířivá vana s teplotou vody 38°- 42°, pára, privátní sauna pro maximálně 4 osoby (vstup do privátní sauny není zahrnut v ceně vstupu do aquaparku, rezervace nutná předem). Wellness & Spa Hotelu Frymburk je nejlépe vybavené hotelové wellness zařízení v České republice. Je rozděleno na několik částí podle druhu procedur a jejich rezervaci doporučujeme s dostatečným časovým předstihem. Wellness služby poskytuje profesionálně školený personál. (Wellness therapy- různé druhy masáží a zábalů, Wellness Beauty- kosmetické kúry, péče o pleť, manikúra, pedikúra, Spa procedury- různé druhy koupelí a lázní, hydromasáže, Endermologie- LPG CELLU M6 přístrojovou lymfodrenáž, Saunový svět- několik druhů saun, Solná jeskyně- relaxace v jedinečném mikroklimatu). Pod střechou hotelu Frymburk si hosté mohou také zahrát squash, bowling nebo zajít na indoor cycling. Za návštěvu stojí nově otevřená unikátní expozice akvárií „Svět pod hladinou“, která představuje naučně-zábavnou formou podvodní svět nejen na území České republiky, ale i v tropických oblastech a mořích.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí