Apartmánový Wellness Garni Hotel Relax

Slnečné jazerá 2601, Senec

Wellness hotely Slovensko

Aktuality

O hotelu

Apartmánový Wellness Garni Hotel Relax se nachází v Senci, přibližně 38 km od Bratislavy.  Samotný komplex leží přímo na břehu Slunečních jezer, což je ideální poloha pro příznivce plavání a dalších vodních sportů. V blízkosti hotelu se nachází Aquapark Senec, a zájemci o výlety do delších vzdáleností se mohou vydat do Bratislavy, kde na ně čeká Bratislavský hrad, Slovenská Národní Galerie, Stará radnice,  Slovenské národní divadlo a mnoho dalších památek. Dále se nabízí výlety na hrady a zámky, v okolí naleznete Hrad červený kameň, Smolenický zámek a hrad Pajštún. Dětem by se mohla líbit jeskyně Driny v Malých Karpatech či vodní kolové mlýny v Jelke a Tomášikově.

Sportovci si zde opravdu přijdou na své, v komplexu či jeho okolí si můžete vyzkoušet bowling, kulečník, stolní tenis, tenis, squash, potápění, aquazorbing, volejbal, petangue, windsurfing, vodní lyžování, let balónem, jízdu na koni a nespočet dalších zajímavých sportovních aktivit. Doporučujeme navštívit golfové areály Bernolákovo a Bač, či raftování v Čunově.

Hotel disponuje pěti typy pokojů, jedná se o 2 dvojlůžkové pokoje, 4 pokoje typu Suite 2+2,  4 Comfort apartmány, 6 Grand apartmánů a 4 Deluxe apartmány. Všechny pokoje jsou rekonstruované a mají samostatnou koupelnu a WC, a televizi. Apartmány mají své plně zařízené kuchyňky.

Hosté mohou využívat soukromou hotelovou pláž, venkovní bazén a hotelové parkoviště. V hotelu je možnost připojení WiFi.

Hotel je nekuřácký.

Stravování

Součástí hotelu je lake bar s krásným výhledem na Sluneční jezera. Můžete si zde vychutnat velmi dobré jídlo, míchané nápoje, voňavou kávu či moučníky.  Lake bar je oblíbeným místem maminek s dětmi. Maminky si zde můžou oddychnout, zatímco si jejich děti budou hrát nebo kreslit.

Léčebné procedury

Apartmánový Wellness Garni Hotel Relax má své wellness centrum - Vitální svět. Najdete zde 6 různých saun s jeskynními, římskými, slovanskými a dalšími krásnými interiéry. Můžete si zde užívat aromaterapie s vonnými esencemi, muzikoterapie s relaxační hudbou,  vodní osvěžení v rámci hydroterapie, a dokonce zde najdete i tepidárium.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí