Lázně Jeseník

Lázně Jeseník

Lázně Jeseník vděčí za svou proslulost Vincenzi Priessnitzovi, kterému se přezdívá „vodní doktor”. Ten v 16-ti letech prodělal vážné zranění, které bylo považováno za smrtelné. Vincenz však vsadil na léčivé účinky studené vody a po roce léčení se uzdravil. Zpráva o tomto zázraku se brzy rozšířila a v roce 1819 začal Priessnitz léčit své první pacienty. Studenou vodou, pohybem a úpravou životosprávy svým pacientům vrátil zdraví a dal novou radost ze života.

Délka pobytu
Cena pobytu
Strava
Obsah pobytu
Ostatní služby
Typ pobytu
Hodnocení pobytu
 • LAST MINUTE zima v Jeseníkách

  2 noci Hodnocení:  91% Hotel Slunný dvůr
  Zažijte tu pravou kouzelnou zimu v Jeseníkách a vychutnejte si zde aktivní dovolenou s polopenzí a horkými zimními nápoji All Inclusive. Uvidíte, že dopřát si masáž, zaplavat v bazénu, ohřát se v ...
  od 2 795 Kč
  od 3 108 Kč
 • Wellness víkend

  2 noci nehodnocen Horský Hotel Vidly
  Přijeďte si k nám odpočinout a načerpat nové síly! Wellness centrum hotelu je Vám plně k dispozici. Proto neváhejte a navštivte horský hotel Vidly, kde se o Vás královsky postaráme.
  od 2 240 Kč
 • Jarní prázdniny na horách

  6 nocí Hodnocení:  93% Villa Regenhart****
  Přijeďte si užít jarní prázdniny na hory do krásné Vily Regenhart v samém srdci Jeseníků. Čeká na Vás spousta procedur, volný vstup do wellness centra, upravené sjezdovky a mnoho zážitků. Proto ...
  od 6 730 Kč
 • Balíček pro seniory

  5 nocí nehodnocen Horský Hotel Vidly
  Dopřejte si relaxační pobyt a nechte se hýčkat od našeho personálu. To vše v krásném prostředí horského hotelu Vidly v samém srdci Jeseníku.
  od 4 500 Kč
 • Rodinný balíček DELUXE

  3 noci Hodnocení:  91% Hotel Slunný dvůr
  Vydejte se s Vašimi dětmi celá rodina na hory na čerstvý vzduch za zimními radovánkami, sněhem a hlavně za společně stráveným časem! Rodinné chvíle a dětský úsměv jsou k nezaplacení. Užijte si ...
  od 4 495 Kč
  od 4 931 Kč
 • Romantika pod hvězdami

  2 noci Hodnocení:  93% Villa Regenhart****
  Nevíte, jak překvapit svou drahou polovičku? Pak zde pro Vás máme jedinečné a originální řešení v podobě 3 denního romantického pobytu, který jistě potěší.
  od 2 390 Kč
  od 2 655 Kč
 • Senior pobyt

  3 noci Hodnocení:  91% Hotel Slunný dvůr
  Procházky, lázně, odpočinek, čerstvý vzduch...To je to pravé, co na Vás u nás v Jeseníkách čeká! Vychutnejte si krásné 4 dny kocháním do dále až na vrcholky hor!
  od 3 095 Kč
 • Dárkový pobyt pro každý věk

  4 noci Hodnocení:  93% Villa Regenhart****
  Nenajdete lepší dárek pro Vaše rodiče, než je relaxační pobyt v nádherné neobarokní vile umístěné v klidné části Jeseníku. Vila sousedí s lesoparkem, proto je ideálním místem i pro aktivní ...
  od 3 990 Kč
  od 4 690 Kč
 • Zkrácený wellness víkend

  1 noc nehodnocen Horský Hotel Vidly
  Dopřejte si dvoudenní relax uprostřed Jeseníku. Čeká na Vás sauna, venkovní vířivka, láhev kvalitního moravského vína a příjemné prostředí horského hotelu Vidly.
  od 1 300 Kč
 • Romantika ve dvou

  2 noci Hodnocení:  91% Hotel Slunný dvůr
  Přijeďte si se svou přítelkyní užít krásné chvíle na čerstvém vzduchu! Poskytneme Vám nadstandardní služby pro Váš dokonalý odpočinek. Program zaplníte volnočasovými aktivitami v každém ročním období.
  od 2 495 Kč
1 – 10  z  30 pobytů

Lázně Jeseník - Informace

V roce 1822 nechal přestavět svůj dům na vodoléčebný ústav, který se stal prvním svého druhu na světě. Do Lázní Jeseník později přijížděli doktoři z celé Evropy, aby zde studovali Priessnitzovy léčebné metody a podle jejich vzoru pak doma založili vodoléčebné lázně. Vznikla tak nová metoda lázeňského léčení – vodoléčba, která jesenické lázně proslavila po celém světě.