Wellness pobyty Balatonfüred

k dispozici celkem 3 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Letní dovolená

Užijte si báječné léto v krásném lázeňském prostředí a dopřejte si neomezenou relaxaci ve wellness centru Balaton s vířivkou, saunami a bazénem. Tak neváhejte, určitě budete spokojeni!
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze

od 8 417 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 8 417 Kč

Detail pobytu

Víkendový pobyt

Udělejte si víkend jen sami pro sebe plný úžasné relaxace s tím pravým maďarským spa zážitkem. Neváhejte a vyražte do hotelu Akadémia Sporthotel, který leží ve velmi klidné lokalitě, s výhledem na krásný klášter Tihany, pouze 10 minut pěší chůzí od centra města Balatonfured a kde si užijete neomezený vstup do úžasného wellness centra, k dispozici Vám bude slevová karta Balaton Best a jistě Vás zaujme bohatá nabídka fakultativních programů.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 2 342 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 342 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt ve všední dny

Chcete-li i ve všední dny zažít nevšední zážitky plné relaxace, oddechu s atmosférou spa a wellness, pak se vydejte do hotelu Akadémia Sporthotel, který leží ve velmi klidné lokalitě, kousek od centra města Balatonfured. Těšit se můžete na neomezený vstup do úžasného wellness centra s jaccuzi, parní koupelí, saunami a bazény, možná využijete slevovou kartu Balaton Best a nebo nabídku fakultativních programů.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 3 990 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 3 990 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén