Provoz hotelů je vyhlášením MZČR z 26. 4. do odvolání omezen. Povoleny jsou pouze lázeňské pobyty pro pacienty po covidu a od 10. 5. také pro testované a očkované. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Wellness hotely v Březnici

k dispozici 1 lázeňský hotel

Balíčky Mapa

Equitana Hotel Resort

  • Martinice 1, Březnice
Wellness hotel, Equitana Hotel Resort **** se nachází v klidném čistém prostředí na pomezí jihočeského a středočeského venkova blízko Brd. Je ideálním místem pro váš odpočinek s rodinou či s...

Perfektní

60 recenzí

Za posledních 6 hodin rezervováno 2 krát

od 4 650 Kč

Březnice - hotely a ubytování

Město Březnice leží na rozhraní jižních Čech a středních Čech, nedaleko Příbrami. Největší pozornost přitahuje renesanční zámek, který doporučujeme navštívit, pokud se do Březnice vydáte. V Březnickém zámku s renesanční zahradou můžete vidět také vzácnou renesanční knihovnu. Za prohlídku stojí i bylinková zahrada a anglický park, po kterém se v létě můžete projet kočárem. Program zpestřují večerní koncerty, kostýmované či vánoční prohlídky. Dalším zajímavým výletem v okolí Březnice je Bažantnice Simínský mlýn, který zájemcům nabízí například lovy divokých kachen anebo dvoudenní lovy, kdy je kombinován hon na bažanty s naháňkou na černou a vysokou zvěř. Vydejte se na wellness pobyt do Březnice a užijte si zajímavou a pestrou dovolenou.