Přes 111 tipů na valentýnské pobyty.

Wellness pobyty v Českých Budějovicích

k dispozici 1 wellness pobyt

Hotely Mapa

Pivní balíček

Pobyt (nejen) pro milovníky zlatavého moku! Dopřejte si pobyt v historickém centru Českých Budějovic spojený s prohlídkou světoznámého pivovaru Budvar.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně

Velmi dobré

65 recenzí

Cena na vyžádání

cena za osobu / 2 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

České Budějovice

České Budějovice – metropole jižních Čech ležící na soutoku řek Vltavy a Malše. Je to místo se staletou historií, vyhlášené jihočeskými kapry a výborným pivem Budweiser Budvar, které znají milovníci piva po celém světě. Najdeme zde také řadu významných institucí, kterými jsou Jihočeská univerzita, Akademie věd České republiky nebo Jihočeské muzeum. Dalším českobudějovickým symbolem je Černá věž, stojící na čtvercovém náměstí Přemysla Otakara II., Samsonova kašna a historická radnice. Za návštěvu stojí i okolí Českých Budějovic. Jak již bylo řešeno, nacházíte se v jižních Čechách, které je doslova poseto rybníky. Na severovýchodním okraji města se nachází Vrbenské rybníky, které jsou tvořeny ze čtyř rybníků, kolem kterých vede naučná stezka. Další krásnou zastávkou kolem Českých Budějovic je novogotický zámek Hluboká nad Vltavou, který je jednou z nejnavštěvovanějších památek České republiky. Nedaleko Hluboké se nachází zámek Ohrada, kde najdete malou zoologickou zahradu, zaměřenou na chov evropské zvěře. Uvídíte zde avšak i mnoho exotických druhů. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi. 

V Českých Budějovicích najdete spoustu skvělých wellness hotelů, kde si po výletech můžete dopřát zasloužený relax v podobě masáží, zábalů, saun, vířivek ale i nejrůznějších léčebných procedur.