AKTUÁLNĚ: Poukazy pro zdravotníky již na Spa.cz nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Wellness pobyty v Dolní Moravě

k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Romantický pobyt na horách

Perfektní

326 recenzí

Koho by nelákala romantika a ještě wellness zážitek, v horském hotelu Vista, v překrásném údolí pod vrcholem Králického Sněžníku, zažijete to pravé. Užijete si privátní koupel v růžích, neomezený vstup do wellness centra, fitness a je pro Vás připravena i romantická výzdoba pokoje s lahví sektu a čokoládou.

4 rezervace za posledních 48 hodin

  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 2 procedury

od 5 210 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 5 210 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt s masáží

Perfektní

326 recenzí

Pokud Vás láká prožít ten pravý relax, vydejte se do Wellness hotelu Vista nachází se v překrásném horském údolí pod vrcholem Králického Sněžníku. Díky mnoha atrakcím v okolí a vybavení hotelu se zde nudit rozhodně nebudete, zvlášť když máte v ceně neomezený vstup do wellness centra, fitness a pro Vás i Vaše děti úžasnou masáž.

4 rezervace za posledních 48 hodin

  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

od 5 012 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 5 012 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Dolní Morava - wellness pobyty

Wellness pobyty v Dolní Moravě
Dolní Morava je malebná horská vesnička v Pardubickém kraji, ležící uprostřed nádherné přírody mezi Jeseníky a Orlickými horami. Je to oblíbené lyžařské středisko. Část obce spadá do Národní přírodní rezervace Kralický Sněžník, na jehož úpatí se obec nachází. Rekreační a wellness pobyty v Dolní Moravě jsou ideální pro každého, kdo touží po klidném přírodním prostředí v kopcovité krajině plné hustých lesů, daleko od rušných měst a uspěchané civilizace. Krása zdejší horské přírody si okamžitě podmaní každého návštěvníka. Vyberte si zážitkový pobytový balíček podle vašich představ a naplno si vychutnejte dny plné klidu a pohody. Ubytování v Dolní Moravě uspokojí i náročné hosty. Nechte se rozmazlovat a hýčkat při příjemných wellness procedurách. Dopřejte si blahodárnou relaxaci a regeneraci v komfortním wellness centru se saunovým světem. Ve volném čase si můžete vyjet lanovou drahou Sněžník k unikátní rozhledně Stezka v oblacích, odkud se nabízí okouzlující výhled do širého okolí. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Dolní Moravě.