Pobyty Hajdúszoboszló

k dispozici celkem 5 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Silvestrovský pobyt

Přivítejte rok 2020 v Hotelu Atlantis. Těšit se můžete na silvestrovskou gala večeři, na zábavný program pro děti i dospělé a čeká na Vás i tombola! Zároveň si můžete užít relaxaci v hotelovém wellness centru.
 • 5 dní 4 noci
 • polopenze

od 13 480 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 13 480 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt

Cítíte, že Vaše tělo si žádá ten pravý odpočinek a relax, pak neváhejte a zamiřte do Hotelu Atlantis, který se nachází v těsné blízkosti léčebných lázní. V ceně pobytu máte dvě procedury a Vy i Vaše děti se mohou těšit na neomezený vstup do perfektně vybaveného hotelového wellness centra. Určitě si po pár dnech pobytu odvezete úžasný pocit lepší kondice a svěžesti.
 • 6 dní 5 nocí
 • polopenze
 • 2 procedury

od 8 042 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 8 042 Kč

Detail pobytu

Lázeňský pobyt

Relaxujte a odpočívejte v maďarských lázních Hajdúszoboszlo v hotelu Aqua Blue! Po celou dobu pobytu máte neomezený vstup do hotelového wellness centra a 3x vstup do léčebných lázní!
 • 8 dní 7 nocí
 • polopenze
 • 2 procedury

od 6 306 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 6 306 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt, 5 nocí

Šest dní plných skvělé relaxace si můžete báječně užít v Hotelu Krále Matěje v maďarském lázeňském městě Hajdúszoboszló. Načerpejte novou energii díky kvalitní službám hotelového SPA & Wellness centra.
 • 6 dní 5 nocí
 • polopenze

od 4 596 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 4 596 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt, 3 noci

Pokud cítíte, že Vám dochází tolik potřebná energie, tak neváhejte a vyrazte do Hotelu Krále Matěje v maďarském lázeňském městě Hajdúszoboszló, kde se Vás budou hýčkat. Těšit se můžete na skvělou polopenzi s nabídkou poledního překvapení od hotelu, zdarma vstup do hotelového SPA & Wellness centra s whirlpool, finskou a infra saunou a termálními bazény. Využívat můžete také venkovní bazén se slunečnou terasou s lehátky a sportovišti kolem, kde se jistě nudit nebudete.
 • 4 dny 3 noci
 • polopenze

od 3 192 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 192 Kč

Detail pobytu

Hajdúszoboszló

Pobyty Hajdúszoboszló
Lázně Hajdúszoboszló najdeme ve východním Maďarsku. Nachází se cca 21 km od druhého největšího maďarského města Debrecenu.
Lázně vznikly po neúspěšném hledání ropy v roce 1925. Místo ropy zde byly objeveny termální prameny. Ve městě lze využít 19 krytých i otevřených bazénů. 
Léčebná voda o teplotě mezi 73-78°C má tmavě hnědou barvu. Voda obsahuje například: jód, fluorid, železo,estrogen.
Termální voda pomáhá při problémech: pohybového ústrojí, zažívacího ústrojí, kožních, dýchacích, gynekologických onemocnění.
Město nabízí mnoho rekreačních možností: rybaření,jízdy na člunu, tenis. V blízkosti se nachází Puszta -  národní park se zajímavou florou a fanou
Historický Debrecen je vzdálený cca 20 minut jízdy autem.

Podívejte se na aktuální nabídku hotelů v lázních Hajdúszoboszló a vyrazte na svůj vysněný pobyt.