Co je cristaline masáž?

Cristaline masáž

Téměř všechny ženy, ale také stále více mužů, dbá na vzhled své pleti. Obličej je totiž místem, které je neustále vidět a poměrně dost vypovídá o našem životním stylu. Na pleti se projeví jednak špatná strava s nedostatkem živin, ale také to, zda kouříme, pohybujeme se ve znečištěném prostředí nebo prostě péči o svou pleť zanedbáváme. Velmi známé je rovněž tvrzení, že pleť si pamatuje, jak jsme se k ní v mládí chovali, a spolehlivě nám všechny hříchy vrátí. I proto bychom se o ni měli začít starat co nejdříve.

Důležité je především každodenní pečlivé čištění, neboť se zbytkem make-upu může pokožka jen stěží vstřebávat živiny z následně aplikovaných kosmetických přípravků. K čištění je možné využít poměrně velké množství produktů. Vybrat si můžete například gel, mléko, pěnu, čisticí pleťovou vodu, olej, krém a mnoho dalších. Při výběru je však důležité se zamyslet nad tím, jaký druh pleti máte právě vy, každý typ pokožky totiž vyžaduje odlišnou péči.

Po vyčištění je vhodné na pleť nanést hydratační a výživný krém, opět s přihlédnutím na to, zda máte sušší nebo mastnější pleť. V případě sušší pokožky jsou doporučovány krémy obsahující více tuku, ale také látky zabraňující ztrátě vlhkosti, tedy kolagen či silikon. Mastnější pleť naopak vyžaduje polomastné krémy s látkami regulující vylučování kožního mazu.

Základem péče o pleť je, jak již bylo zmíněno, její důkladné vyčištění a zbavení nečistot. Novinkou v této oblasti je masáž pomocí krystalů, která navíc pokožku výrazně prokrví a vypne. Cristaline masáž probíhá pomocí nadrobno nadrcených krystalů, které zajišťují šetrný peeling. Z pokožky je tak odstraněna vrchní vrstva kůže, což umožňuje pročistit ucpané póry. Drcené minerální směsi navíc dodají pokožce potřebné minerály, upravují její pH a mají hluboce čisticí a detoxikační účinky. Při masáži dochází také k prokrvení a tedy i rychlejší regeneraci, podpoře elasticity pleti a vypínání vrásek. Pokožka tak získává viditelně mladší a zdravější vzhled. Jemné dotyky během masáže navíc stimulují nervová zakončení v pokožce a příznivě tak ovlivňují náš psychický stav. Cristaline masáž není pouze kosmetickou záležitostí, ale představuje také vhodný způsob celkové relaxace a regenerace.

Tuto zajímavou a netradiční masáž obličeje pomocí krystalové směsi můžete absolvovat například během pobytu v lázních Velichovky.