Pobyty v Lázních Velichovky

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Týden relaxace

Pobyt v Lázních Velichovky, při kterém načerpáte sílu a domů se vrátíte jako znovuzrození. Čeká Vás množství blahodárných lázeňských procedur a ubytování v překrásné prvorepublikové vile.
  • 7 dní 6 nocí
  • polopenze
  • 10 procedur

od 13 100 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 13 100 Kč

Detail pobytu

Lázeňský odpočinek

Regenerujte se v Lázních Velichovky. Poznejte zdejší unikátní slatinu, relaxujte při masážích a nechte se hýčkat profesionály.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze
  • 6 procedur

od 7 640 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 7 640 Kč

Detail pobytu

Pohodový víkend

Vydejte se do Lázní Velichovky, které se zaměřují na léčbu pohybového aparátu a jiných neduhů. Místní léčivá slatina je jedinečná a Vy její blahodárné účinky můžete poznat díky zábalu. Čeká Vás ale i aroma masáž a perličková koupel.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 3 procedury

od 4 010 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 4 010 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Lázně Velichovky - lázeňské a wellness pobyty

Pobyty v Lázních Velichovky

Lázně Velichovky se nachází ve stejnomenné obci ležící v okrese Náchod v blízkosti Jaroměře. Historie lázeňství ve Velichovkách se začala psát na konci 19. století. Tehdejší majitelky velichovského panství, baronky Berta Bess Chrostin a Gabriela Spens Boden, věděly, že v blízkosti panství se nachází slatina, jejíž léčivé účinky poznaly při návštěvě Lázní Bělohrad. Baronky pak na základě návrhu Dr. Kutíka, který využíval slatinnou zeminu k léčbě ve svém sanatoriu v Hořicích, založily lázně.

Základní kámen v Lázních Velichovky byl položen v roce 1897 a první lázeňská sezóna byla úspěšně zahájena v roce 1898. Lázně Velichovky se specializují především na rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového ústrojí, pacientů po úrazech, před a po operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad. K léčebným procedurám maximálně využívají zdejší velmi hustou slatinu, která je na našem území ojedinělá svým složením. V roce 2007 byl ve Velichovkách otevřen nový Institute Medical Wellness, který nabízí pestrou škálu wellness procedur a relaxačních programů pro tělo i mysl.

Chcete-li pocítit příjemnou lázeňskou atmosféru a zároveň poznat přírodní a historické krásy královéhradeckého kraje, jsou pro Vás lázeňské hotely v Lázních Velichovky tou správnou volbou.