Levné pobyty v Lázních Velichovky

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Víkendová jízda

Velmi dobré

88 recenzí

Vydejte se do Lázní Velichovky, které se zaměřují na léčbu pohybového aparátu a jiných neduhů. Místní léčivá slatina je jedinečná a Vy její blahodárné účinky můžete poznat díky zábalu. Čeká Vás ale i aroma masáž a perličková koupel.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 3 procedury

od 5 520 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 5 520 Kč

Detail pobytu

Týdenní restart

Velmi dobré

88 recenzí

Pobyt v Lázních Velichovky, při kterém načerpáte sílu a domů se vrátíte jako znovuzrození. Čeká Vás množství blahodárných lázeňských procedur a ubytování v překrásné prvorepublikové vile.
  • 7 dní 6 nocí
  • polopenze
  • 9 procedur

od 16 370 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 16 370 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Nejlevnější pobyty a dovolená v lázních Velichovky

Levné pobyty v Lázních Velichovky
Nejlevnější pobyty v lázních Velichovky najdete vždy na Spa.cz. Prozkoumejte malebnou lázeňskou kolonádu, ochutnejte vodu z místních minerálních pramenů a poznejte genius loci tohoto lázeňského města. Lázně Velichovky vám však nabídnou ještě mnohem více. Dokonalá relaxace čeká totiž každého, kdo navštíví místní vyhlášené lázně či wellness. Využijte zvýhodněné pobyty v lázních Velichovky se slevou a můžeme vám zaručit, že takovou péči jste ještě nezažili! Že nejsou lázně nic pro vás? Vyberte si levný pobyt v lázních Velichovky last minute a přesvědčte se o opaku. Během vaší cesty také doporučujeme navštívit okolní města Lázně Bělohrad či Lázně Bělohrad a za návštěvu stojí také sousední region Východní Čechy. Přejeme příjemnou dovolenou a spousty zážitků s akčními pobyty v lázních Velichovky.