Nejlepší pobyty v Lázních Velichovky

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Víkendová jízda

Velmi dobré

88 recenzí

Vydejte se do Lázní Velichovky, které se zaměřují na léčbu pohybového aparátu a jiných neduhů. Místní léčivá slatina je jedinečná a Vy její blahodárné účinky můžete poznat díky zábalu. Čeká Vás ale i aroma masáž a perličková koupel.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 3 procedury

od 5 520 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 5 520 Kč

Detail pobytu

Týdenní restart

Velmi dobré

88 recenzí

Pobyt v Lázních Velichovky, při kterém načerpáte sílu a domů se vrátíte jako znovuzrození. Čeká Vás množství blahodárných lázeňských procedur a ubytování v překrásné prvorepublikové vile.
  • 7 dní 6 nocí
  • polopenze
  • 9 procedur

od 16 370 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 16 370 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Nejoblíbenější pobyty a dovolená v lázních Velichovky

Nejlepší pobyty v Lázních Velichovky
Jaké jsou ty nejoblíbenější pobyty v lázních Velichovky? To my víme přesně! Wellness a lázeňské pobyty s perfektním hodnocením totiž mluví za své. Usnadněte si hledáte odpočinkové dovolené a využijte nabídku těch nejlépe hodnocených pobytů v lázních Velichovky, které na Spa.cz máme. U nás se dozvíte, s čím byli naši hosté spokojeni, jaké jsou přednosti daného ubytování i jaká místa nesmíte minout. Za nás jsou to určitě okolní města Lázně Bělohrad a Lázně Bělohrad a na vašem seznamu návštěv by neměl chybět ani region Východní Čechy. Tak na nic nečekejte, zabalte si plavky a rezervujte jeden z oblíbených pobytů v lázních Velichovky a ta nejlepší dovolená je na světě! v lázních Velichovky vás okouzlí.