Masážní křeslo

Léčbu i relaxaci pomocí masáže využívá lidstvo již po mnoha staletí, což se podepsalo také na způsobu a formě jejího provedení. Tato procedura patří mezi metody s velmi širokým polem působnosti a to především díky mnoha rozličným podobám se kterými se při její aplikaci můžeme setkat. Masáž lze nejen kombinovat s ostatními léčebnými systémy, ale také je možné ji doplnit o různé přípravky, vonné olejíčky, lávové kameny a další předměty.

Během své existence prošla tedy masáž dlouhým vývojem, objevila se celá řada jejích modifikací a funkci maséra převzaly také částečně přístroje. Tato skutečnost je důsledkem velkého technického pokroku a i přes to, že klasické ruční masáži, při které zkušený masér již pouhým dotekem rozpozná problematické místo a věnuje mu tak větší péči, se jen stěží vyrovná, přináší mnoho výhod.

Například o každodenní masáži k uvolnění duševního napětí a načerpání energie po těžkém pracovním dnu by v případě klasické ruční masáže uvažoval málokdo, pokud se však jedná o masáž pomocí masážního křesla, není problém si tyto relaxační chvilky dopřávat každý den.

Masážní křeslo bylo vyvinuto před 45 lety v Japonsku. Nejstarší modely byly samozřejmě velmi jednoduché, s postupem času však byla neustále zdokonalována a dnes se můžeme setkat již se špičkovými masážními křesly, které nejen, že před začátkem masáže snímají informace o lidském těle, ale obsahují rovněž několik nastavitelných způsobů masáže.

Během celého procesu pak dochází pomocí senzorového systému k pravidelnému kontrolování reakce svalů a na základě toho se okamžitě upravuje průběh masáže. Kromě celotělové masáže je také možné zvolit masáž vybrané svalové skupiny a nejmodernější modely jsou vybaveny také ultra-slow programem, tedy velmi pomalými pohyby napodobující lidský dotek s náhodnými změnami tlaku a směru pohybu. Dalšími doplňujícími funkcemi je také možnost motorického polohování křesla, ukládání vlastního nastavení do paměti, či doplnění masáže relaxační hudbou.

Díky masážnímu křeslu si tak nyní můžete masáž v prostředí domova, kdykoliv se budete cítit vyčerpaní a budete potřebovat načerpat novou sílu. Masážní křeslo je však také v současnosti poměrně běžnou součástí mnoha hotelů, wellness center i lázní, z nichž můžeme zmínit například lázně Luhačovice nebo Františkovy lázně.

Pobyty obsahující masážní křeslo

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete masážní křeslo. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Detail nabídky”.

Pomerančový sen ve všední dny

Zveme Vás na speciální pobyt za speciální cenu ve všedních dnech, Pomerančový sen! Odpočinete si od každodenních starostí a načerpáte novou energii díky procedurám, které jsou pro Vás připraveny. Nechte o sebe pečovat profesionály.

3 noci, polopenze

Detail nabídky

Pobyt FELICITAS ve všední dny

Pobyt FELICITAS ve všední dny nabízí ubytování na dvě noci s polopenzí a wellness relaxačními procedurami, a to za zvýhodněnou cenu v mimo víkendové dny.

2 noci, polopenze

Detail nabídky

Wellness pobyt na 5 nocí

Udělejte něco pro svou duševní pohodu a přijeďte si na 6 dní odpočinout. Relaxujte ve wellness centru, věnujte se sportu ve fitness a uvidíte, že se budete cítit jako znovuzrození.

5 nocí, snídaně

Detail nabídky