7 nejoblíbenějších wellness hotelů roku 2021

Jaká místa k odpočinku jste si v loňském roce zamilovali?

Máme tu začátek nového roku - čas, kdy je dobré se ohlédnout. Připravili jsme si proto pro vás žebříček nejlépe hodnocených hotelů za rok 2021. Kde byli hosté Spa.cz nejvíce spokojeni? Načerpejte inspiraci pro vaše letošní cesty za relaxací a wellness. 7 nejoblíbenějších wellness hotelů je tu!


CENTRAL PARK

Hotel Central Park v lázeňském městě Poděbrady otevřel teprve v loňském roce a i přes coronavirové omezení v cestovním ruchu se dokázal vyšvihnout na přední příčky oblíbených wellness hotelů.

Co se návštěvníky láká nejvíce? Kromě novotou vonících stylových interiérů a designově zařízených pokojů nabízí hotel také vlastní luxusní spa centrum s holistickým přístupem. Odborníci přes wellness se tu zaměřují nejen na tělesnou schránku, ale i na duševní zdraví a celkovou pohodu. Kromě wellness tu můžete zažít třeba i jeden ze seberozvojových workshopů nebo lekcí jógy.

Central Park


BOUTIQUE HOTEL RADUN

Hotel s noblesou a elegancí jakou se pyšnily hotely za první republiky? To je Boutique Hotel Radun, který svou přítomností zdobí lázeňské město Luhačovice.

Hosté si nejen v loňském roce chválili krásné prostředí citlivě zrekonstruovaného funkcionalistického objektu, ale také vstřícnost a empatický přístup personálu, výbornou kuchyni a naprosto jedinečné wellness.

„Prožitkový klub”, jak majitelé hotelu wellness provoz označují, má za cíl uvést vás zpět do harmonie a zregenerovat nejen tělo, ale i duši. Používají se zde bylinné aromaterapeutické směsi vlastní výroby a profesionální balneo personál vám splní vše, co vám na očích uvidí.

Věřte, že pobyt v Boutique Hotelu Radun v Luhačovicích se pro vás stane zážitkem, na který budete dlouho a s láskou vzpomínat.

Boutique Hotel Radun


LUXURY SPA HOTEL OLYMPIC PALACE

Opravdový luxus a nekonečný odpočinek nabízí pětihvězdičkový hotel Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE v Karlových Varech. Díky dlouhodobé lázeňské tradici a zkušeným profesionálům lázeňského centra Hera a wellness centra Apollo, která jsou součástí hotelu, si hosté při pobytu v Karlových Varech mohou dopřát opravdu jedinečný wellness zážitek. Hotel je navíc vhodný i pro ubytování rodin s dětmi, což u lázeňských hotelů není standardem.

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE


Château ŠANOV

Užít si pobyt na zámku je snem nejednoho z nás. V luxusním wellness hotelu Château Šanov si tenhle sen můžete velmi snadno splnit. Hotel se nachází ve Středočeském kraji, zhruba hodinu cesty z Prahy. Díky tomu, že jde o adult only ubytování, představuje ideální destinaci pro ničím nerušený víkendový wellness únik od starostí všedních dnů. 

Co si hosté nejvíce chválí? Pětihvězdičkové hodnocení nejen na Spa.cz si hotel vysloužil svými nadstandardními službami, milým a vstřícným personálem, luxusně vybavenými pokoji v zámeckém stylu, ale především rozsáhlým wellness a balneo provozem. Hoďte únavu za hlavu, nohy na horu a nechte se hýčkat a rozmazlovat.

Château Šanov


HOTEL RESTART

Jičín je známý jako brána do Českého ráje nebo jako město pohádek. Jako v pohádce se zde můžete cítit, pokud zvolíte pro svůj pobyt hotel reSTART. Jde o nejvyšší budovu ve městě a nabízí nejen krásný výhled na široké okolí, ale také perfektní služby. Právě ty mu zajistily místo v nejoblíbenějších wellness hotelech roku 2021.

Kromě komfortního ubytování najdete v hotelu i 2 druhy saun a vychutnat si zde můžete relaxační, aromaterapeutické či thajské masáže. Dovolená v Českém ráji tak ostává úplně jiný rozměr, že?

Hotel reSTART


SANATORIUM KLÍMA PREMIUM SPA & WELLNESS

Sanatorium nemusí být nutně místem, kde se léčí onemocnění. V případě Sanatoria KLÍMA se jedná o rodinný hotel se stálou klientelou a službami, které moou být jinde považovány za nadstandardní, ale zde jsou naprostou samozřejmostí.

To, že má tento hotel na Spa.cz hodnocení 98 %, není náhodou. Oblibu u návštěvníků si vysloužilo především přátelským a profesionálním přístupem ke každému z hostů, špičkovou úrovní poskytovaných procedur a delikátními pokrmy z hotelové restaurace.

Jestli i vy chcete zažít, jaké to je zažít maximální pohostinnost, vydejte se do Františkových Lázní do Sanatoria KLÍMA premium Spa & Wellness!

Sanatorium KLÍMA premium Spa & Wellness


SPA HOTEL IRIS

Karlovy Vary mezi hosty Spa.cz bodují pravidelně, a tak není překvapením, že v nejoblíbenějších hotelech za rok 2021 figurují ty karlovarské hned několikrát. Spa Hotel IRIS se nachází přímo v srdci oblíbeného lázeňského města, jen pár kroků od Sadové kolonády u hadího pramene. Nabízí čtyřhvězdičkový úroveň ubytování i služeb a vlastní balneo a wellness s širokou nabídkou procedur. do Spa Hotelu IRIS je přiváděna léčivá termální minerální voda, kterou lze využít ke koupelím, zábalům i pitnému režimu, na který byste v lázních neměli zapomínat.

Spa Hotel IRIS


Zaujal vás některý z TOP wellness hotelů? Vyberte si svůj relaxační či wellness pobyt pro rok 2022 v jednom z nich co nejdříve. Oblíbené hotely se totiž plní rychlostí blesku. Rezervaci provedete snadno na stránkách Spa.cz, nebo nás kontaktujte na tel. čísle +420 483 515 290 či na [email protected].

Vaše Spa.cz