Bohové mají Olymp, my máme Mariánky a hotel Olympia!

Božské wellness na dosah ruky

Jaké to je bydlet jen pár kroků od Zpívající fontány a Hlavní kolonády v Mariánských Lázních? Už o tom nemusíte jen snít. Stačí si rezervovat wellness pobyt ve Spa & Wellness Hotelu Olympia. Ten se totiž nachází v samém srdci Mariánek, jež jsou celoročně vyhledávanou lázeňskou destinací. Mezi hlavní lákadla města patří samozřejmě místní léčivé prameny, ale také čistý vzduch, díky němuž v letošním roce Mariánské Lázně získaly status klimatické lázně.Spa & Wellness Hotel Olympia

Za zmínku stojí také to, že společně s Karlovými Vary a Františkovými Lázněmi jsou Mariánky zapsány na Seznam světového dědictví UNESCO jako součást větší skupiny slavných lázeňských měst Evropy.


MARIÁNKY JSOU SÁZKA NA JISTOTU

Ať už do Mariánských Lázní jezdíte pravidelně nebo se na první cestu chystáte, rozhodně doporučujeme, zajistit si ubytování přímo v centru města. Jedině tak si užijete lázeňský život naplno. Ze Spa & Wellness Hotelu Olympia je to k pramenům i na kolonádu opravdu jen pár kroků, ale možná se vám z hotelu chtít ani nebude. Hotelové wellness centrum je totiž tak útulné a příjemné, že se bude opouštět jen těžko.Pobyty ve Spa & Wellness Hotelu OlympiaČeká tu na vás bazén, finská a parní sauna a samozřejmě místnost, v níž můžete v klidu a nerušeně relaxovat. Přímo v hotelu pak lze absolvovat spoustu léčebných i odpočinkových procedur jako jsou bylinné koupelemasáže, wellness rituál či celotělový peeling. Pro lázeňské hosty se zdravotními obtížemi je tu pak možnost fyzioterapie, klimatoterapie či termoterapie a lze využít i dalších zdravotnických služeb dle doporučení lékaře.Pobyty ve Spa & Wellness Hotelu Olympia


CO JINDE NENAJDETE?

Ve Spa & Wellness Hotelu Olympia můžete vyzkoušet i zcela unikátní proceduru – inhalační terapii FASET. Pomůže vám, pokud vás často trápí záněty horních či dolních dýchacích cest a dutin, astma bronchiale, alergie, uzlíky na hlasivkách a častý chrapot.

Terapie FASET kombinuje klasickou parní inhalaci s aerosolovou inhalací a průplachy nosní dutiny. K proceduře se využívá výhradně mariánskolázeňský Lesní pramen s léčivými přísadami.Pobyty ve Spa & Wellness Hotelu Olympia

Voda je při této terapii nasávána proudem tlakové páry a mění se v mlhovinu částic o průměru 8–10 mikronů. Tímto způsobem se tkáně účinně připraví na absorpci aktivních složek. Aerosolová inhalace je pak speciální terapeutická technika, při níž se také inhaluje minerální voda z Lesního pramene. Je nasávána stlačeným vzduchem a rozprašována do stejnoměrných částic tentokrát 2–6 mikronů, což umožňuje, aby dosáhly hlubších dýchacích cest, dokonce až do plicních sklípků.

Terapie je naprosto bezbolestná, provádí se pomocí dýchací masky nebo pomocí nosní vidlice. Pro výplach nosní dutiny se pak využívá speciální vyplachovací tryska.

Kromě wellness procedur láká Spa & Wellness Olympia na moderní vybavení, útulné pokoje a prvotřídní péči. Během lázeňského pobytu v Mariánských Lázních se zde budete cítit jako v bavlnce.Pobyty ve Spa & Wellness Hotelu Olympia


JEŠTĚ JSME VÁS NEPŘESVĚDČILI?

Pokud stále váháte nad tím, zda si pobyt v Mariánských Lázních rezervovat teď nebo “někdy jindy”, pak vám dobře poradíme, udělejte to hned. Celé město má totiž na podzim magickou atmosféru. Ať už je to díky množství parků, které díky padajícímu listí hrají všemi barvami nebo poklidnou, až línou atmosférou, jež opravdu nutí k zastavení a chvilce odpočinku. Dalším důvodem pro podzimní víkendový pobyt může být také pestrá přehlídka kulturních akcí, které vám zpestří pobyt v podzimních a zimních měsících.Pobyty v Mariánských LázníchHned na začátku září, konkrétně 9. 9. 2023 se koná loučení s létem na vrcholu Krakonoš u stejnojmenného hotelu. K tanci i k poslechu bude hrát country hudba a na ohni se budou opékat špekáčky – prostě pohodová zábava pro celou rodinu.

Od 11. 9. do 17. 9. 2023 si zase přijdou na své všichni milovníci památek. V rámci Dnů evropského dědictví budou zpřístupněny zdarma nebo za symbolický poplatek vybrané objekty v Mariánských Lázních. S výkladem průvodce si můžete prohlédnout třeba kolonádu nebo Lázeňský hotel Svoboda. Akce se částečně bude prolínat s mezinárodním folklorním festivalem, takže ani o hudební a taneční vystoupení nebude nouze.

Pokud máte mlsný jazýček a dobré jídlo je pro vás při objevování nové cestovatelské destinace alfou a omegou, nesmíte v Mariánských Lázních chybět na Lázeňský food festival, jenž se uskuteční od 23. 9. do 24. 9. 2023. Milovníci štrúdlů a pochoutek z jablek si pak do kalendáře mohou zapsat termín 15. 10. 2023. V tento den ve městě totiž proběhne Lázeňský festival jablek.

Zimní klasikou jsou pak vánoční trhy, které mají v bezprostřední blízkosti kolonády neobyčejné kouzlo, a jež budou třešničkou na dortu vašeho lázeňského pobytuPobyty v Mariánských Lázních


Wellness pobyt pro dva s procedurami ve Spa & Wellness Hotelu Olympia rezervujete na pár kliknutí na webových stránkách Spa.cz, případně jsme tu pro vás i na telefonním čísle +420 483 515 290 nebo na e-mailu [email protected].

Vaše Spa.cz