Jak si o Vánocích odpočinout?

V lázních nebo ve wellness

Vánoce by měly být především svátky pohody, které trávíme s naší rodinou a těmi, které máme rádi. Koukání na pohádky, vůně cukroví a zasloužený odpočinek mnohdy ale musí stranou a na řadu přichází předvánoční úklid, stres se sháněním dárků a nervozita z návštěvy příbuzných. Co když vám řekneme, že ještě pořád máte šanci, jak z kola předvánočního shonu vystoupit a užít si Vánoce jaké se vám budou líbit?


Za pohodou? Do českých lázní!

České lázně jsou vám k dispozici celoročně, ale teprve o Vánocích je plně oceníte jako oázy klidu a relaxace. Na chuť cestování o svátcích přichází každý rok více a více návštěvníků a lázeňské domy a hotely nabízejí stále zajímavější program. Součástí pobytu zpravidla bývají zajímavé zimní procedury nebo neomezený vstup do wellness a chybět nesmí ani kulturní program.

Pokud si potrpíte na klasiku a smaženého kapra a bramborový salát si nechcete odpustit ani na dovolené, vyberte si třeba Vánoční pobyt na 5 nocí v Spa & Kur Hotelu Harvey ve Františkových Lázních a nebo si užijte Vánoce bez starostí v luxusním Gala Hotelu Excelsior v Mariánských Lázních.


Za relaxací? Do slovenských hotelů!

Když už jste si jednou zvolili únik od vánočních povinností, tak ať je pořádný! Slovenské wellness hotely nabízejí pro období Vánoc pobytové balíčky, na které se nezapomíná. Kromě špičkové péče, si užijete i nádherné prostředí, divokou přírodu a pocit, že v letošním roce, už nic krásnějšího neprožijete.

Přesvědčit se o tom můžete například v jednom z nejluxusnějších hotelů na Slovensku při pobytovém balíčku Královské Vánoce. Hotel Royal Palace v lázeňském městě Turčianské Teplice vám v období svátků nabídne pobyt s polopenzí a exkluzivním pohoštění, 6 procedur, vstup na koncert a Štěpánskou zábavu a navíc neomezený vstup do Spa & Aquaparku.

Kouzlo Vánoc si můžete vychutnat také v lázních Piešťany, kde pro vás v Hotelu Magnolia přichystali sváteční balíček s poetickým názvem Kouzlo Vánoc.


Za termály? Do Maďarska!

Maďarské termální prameny jsou tím pravým pro ty, kteří touží po tom se v zimě pořádně ohřát. Ve většině hotelů sice nejsou pořádané žádné oslavy či kulturní program, zato se můžete plně věnovat odpočinku a relaxaci.

Parádní koupání pod širou oblohou si můžete užít například během Vánočního pobytu v Hotelu Thermal, který leží v městě Mosonmagyarovar. Vánoční pobyt ve sváteční dny nabízí také Lotus Therme Hotel & Spa v proslulém středisku Hevíz.


Už víte, v jakém duchu strávíte letošní Vánoce? 

Přejeme vám krásné a klidné svátky, ať už budete doma nebo na cestách. Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem pobytu, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme i v případě, že budete chtít obdarovat své blízké dárkovým poukazem na pobyt.