Mariánské Lázně – Spa Hotel Děvín

Pokladnice léčivých pramenů

O Mariánských Lázních

Světoznámé lázeňské město, které si oblíbila spousta významných umělců. Do lázní a wellness hotelů jezdili načerpat inspiraci a nové síly. Město se nachází na západě České republiky a spolu s Karlovými Vary a Františkovými Lázněmi tvoří tzv. “západočeský trojúhelník“.

Díky chemické rozmanitosti zdejších pramenů jsou Mariánské Lázně vhodné k léčbě velkého spektra nemocí. Pro svou rozmanitost tvoří zdejší minerální vody základ lázeňské péče. Přímo ve městě vyvěrá kolem 40 minerálních pramenů, v nejbližším okolí přes 100. Mezi léčebné indikace v Mariánských Lázních patří nemoci močového ústrojí, nemoci pohybového ústrojí, dýchací cesty, trávící ústrojí, metabolické, onkologické či gynekologické onemocnění.

Hotely v Mariánských Lázních

Spa Hotel Děvín v Mariánských Lázních

Nachází se v klidném prostředí lesoparku, s velmi dobrou dostupností do centra města a ke všem významným místům a turistickým atrakcím. Hotel nabízí široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou. 

Díky vyvýšené poloze hotelu mají všechny pokoje romantický výhled na panorama Mariánských Lázní. Některé dokonce disponují balkonem.

Spa Hotel Děvín poskytuje klasickou lázeňskou léčbu dle tradic české léčebné medicíny. Kromě vodoléčby tvoří léčebný program suché plynové koupele, plynové injekce, slatinné a parafínové zábaly, oxygenoterapie a elektroléčba. Léčebné účinky má i pitná kůra, dlouhé procházky podporující metabolismus a v neposlední řadě neopakovatelné klima Mariánských Lázní.

Součástí lázeňského pobytu a jeho léčebného účinku je celkové zklidnění organismu a změna životního stereotypu. Spa Hotel Děvín nabízí pro umocnění relaxace pobyt v sauně, solárium a návštěvu kosmetického salonu, relaxační masáže, manikúru a pedikúru.

Jedinečný zážitek z pobytu dotváří okolní upravené parky, překrásná architektura města a světoznámé Mariánskolázeňské prameny s léčivými účinky.

Hotel Děvín v Mariánských Lázních

Okolí a volný čas

Mariánské lázně si podmaní každého návštěvníka svou malebností, jedinečnou architekturou, krásnými parky a okolní přírodou. Atraktivitu města dotváří rozsáhlá nabídka volnočasových aktivit pro celou rodinu. Nenechte si ujít návštěvu významných a nejznámějších míst města a jeho okolí. Za návštěvu stojí určitě Hlavní kolonáda a Zpívající fontána přímo v centru města, rybník a lovecký zámeček Kladská nedaleko vzdálený od Mariánských Lázní. Zámek Kynžvart, který je jedním z nejkrásnějších zámků Karlovarského kraje také nesmíte vynechat.