Přesun rezervace zdarma

Mějte volnost při potřebě změnit termín vaší dovolené!

Doba je nejistá a my vám chceme umožnit co nejflexibilnější rezervaci pobytu bez rizika. Nově lze na Spa.cz vybírat ze speciální nabídky pobytových balíčků s možností přesunout si termín rezervace dle potřeby, a to bez poplatku!

JAK TO FUNGUJE?

Chcete si rezervovat lázeňský či wellness pobyt, ale nejste si jistí, zda vám plány nenaruší další vládní nařízení, karanténa nebo jiná překážka? Na Spa.cz tato situace nepředstavuje vůbec žádný problém! Z nabídky s bezplatným přesunem si vyberete pobyt, který vás nejvíce osloví. V případě jakéhokoliv problému, který by vám bránil v nástupu na pobyt v řádném termínu, si ho jednoduše a bezplatně upravíte. Tuto změnu lze u pobytu bez storno poplatků provést pouze jednou, a to nejpozději 7 dní před dnem nástupna pobyt.

KDY LZE BEZPLATNÉ ZMĚNY TERMÍNU VYUŽÍT?

Změnu data rezervace lze využít u všech pobytů vytvořených po datu 19.10.2020 označených jako „pobyt s bezplatným přesunem”. Pro přesun můžete využít jakýkoliv termín, a to až do 31.12.2021. Času pro výběr vhodného termínu je tedy spousta a nemusíte se bát, že by v případě jakýchkoliv komplikací pobyt propadl.

PŘESUN TERMÍNŮ U DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Velkou výhodou bezplatného přesunu je možnost změnit rezervaci i u dárkových poukazů na vybraný termín. Nemusíte se tedy obávat, že byste někoho z vašich blízkých obdarovali dárkem, který nebude moci využít.

MÁTE DOTAZ K VAŠEMU POBYTU?

Kompletní podmínky rezervací pobytů na Spa.cz najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách. Pokud byste se potřebovali na cokoliv ohledně možnosti úpravy termínu zeptat, jsme vám k dispozici na telefonním čísle + 420 483 515 290 nebo na e-mailu [email protected]