Resort Reitenberger v Mariánských Lázních

Investice do vašeho zdraví

K udržitelnému zdravému životnímu stylu vede klikatá cesta. Na začátku stojí odhodlání a pevná vůle a na konci je zdravý a spokojený člověk, který má radost ze života. Možná už po cestě k pevnému zdraví kráčíte sebejistě a bez škobrtnutí, a nebo možná stojíte už po několikáté na úplném začátku.  Ať už je to jakkoliv, pobyt v Mariánských Lázních může být dobrým impulzem ke změně či motivací k setrvání v nastaveném směru.

Odměňte se za snahu a investujte do vlastního zdraví v Reitenberger Spa Medical v Mariánských Lázních.

RESORT NA DOBRÉ ADRESE

Resort Reitenberger patří k nejstarším budovám v centru Mariánských Lázní a najdete jej v těsné blízkosti hlavní kolonády. O významu budovy svědčí to, že v 19. století při zakládání města sloužila jako sídlo opata Kašpara Prokopa Reitenbergera. Slávu a význam lázeňského města vám připomenou bohatě zdobené štukové stropy a honosné prostory v hlavní restauraci, ale i velkoryse zařízené apartmány, ve kterých se můžete ubytovat. Kouzelný výhled na kolonádu a hlavní mariánskolázeňské památky vás jen tak neomrzí.

V TĚCH NEJLEPŠÍCH RUKOU

V resortu se nachází wellness & medical centrum, kde se o klienty starají zkušení lékaři a fyzioterapeuté. Dle zvolené indikaci je možné si vybrat z více než 60 léčebných, regeneračních či odpočinkových procedur. Navštívit lze také prostorný bazén, vířivku či několik druhů saun. Hosté resortu mají vstup do wellness zdarma. 

Součástí Reitenberger Spa Medical je také beauty studio, ve kterém je možné absolvovat některé ze zkrášlujících kosmetických procedur a samozřejmě nechybí ani masáže, zábaly a léčivé koupele. To vše pod bedlivým dohledem profesionálů a s ohledem na váš zdravotní stav.

DO MARIÁNEK ZA LÉČBOU I RELAXACÍ

V letošním roce nabízí Reitenberger Spa Medical pestrou škálu revitalizačních pobytů pro pacienty po prodělané infekci COVID-19, na které lze čerpat státní příspěvek na lázeňskou péči. Odpočinkový lázeňský pobyt či Léčebný program na míru vás po nemoci opět postaví na nohy.

Vybírat je samozřejmě možné i z klasických odpočinkových wellness pobytů. Vyzkoušejte například Relax pobyt. Romantické chvíle si můžete užít i během Kratší dovolené v Mariánkách přes víkend nebo při Kratší dovolené v Mariánkách přes týden.

RÁDI PORADÍME 

Udělejte něco pro své zdraví! Odměnou budou nejen příjemné zážitky z navštíveného místa, ale i lepší kondice, posílená imunita a celkově lepší pocit. Rezervaci pohodlně provedete na webové stránce Spa.cz. Pokud potřebujete s čímkoliv poradit nebo máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás na e-mailové adrese [email protected].