Top 5 wellness hotelů roku 2020 dle hodnocení hostů

Jaká ubytovací zařízení jste si v loňském roce oblíbili?

Těšíte se, jak letos konečně vyrazíte za odpočinkem a relaxací? My ano! Rok 2021 je totiž příslibem, že cestování i wellness si budeme moci užít stejně tak, jak jsme doposud byli zvyklí, tedy bez omezení.

Pokud si prohlížíte naší nabídku wellness hotelůa nevíte, který si pro vaše letošní lenošení vybrat, následující řádky vám napoví. Jakých TOP 5 hotelů se našim klientům líbilo v loňském roce nejvíce?

1. Hotel reSTART

Říkáte si, že rok 2021 bude vašim novým začátkem, kdy konečně skoncujete s kily navíc, s otravnými zlozvyky či se škodlivým stresem? Pak vám můžeme doporučit Hotel reStart v Jičíně, který vám se znovuobjevením aktivního a zdravého života pomůže.

Město Jičín bývá označováno jako město pohádek. Vy si svoji wellness pohádku během relaxačního pobytu v Hotelu reStart můžete užít jak ve dvou, tak třeba s celou rodinou kdykoliv během roku. Spokojení klienti si nejvíce chválí vybavenost hotelu a vstřícný a usměvavý personál. 

Součástí hotelu je wellness centrum s možností thajských masáží i výborně vybavené fitness. Kromě toho se zde nachází konferenční sál až pro 150 osob, což ho předurčuje k pořádání oborových konferencí, porad či teambuildingových eventů. Okolí je pak ideální pro pěší i cykloturistiku. Jičín je totiž mimo jiné i vstupní branou do turisticky oblíbené oblasti Český Ráj.

2. Hotel LEV Lovosice

Za wellness do Lovosic? Rozhodně ano! Pokud zvolíte jako místo pro váš pobyt Hotel LEV Lovosice, tak nemůžete odjet zklamaní. Nedávno zrekonstruovaný hotel se může pochlubit 4 hvězdičkami a perfektním hodnocením. Hosté si chválí čisté a vkusně zařízené prostředí, milou obsluhu a vynikající kuchyni. Za prozkoumání stojí ovšem i moderní wellness centrum či okolí hotelu. Pobytové balíčky Hotelu LEV Lovosice jsou nabyté zážitky a rozhodně doporučujeme si je užít s vašimi nejbližšími. 

Lovosice se nachází v severních Čechách nedaleko Porty Bohemica. Krajina podél Labe je centrem vinařství a sklenku dobrého místního vína si můžete vychutnat třeba při romantické plavbě po Labi.

3. Penzion Královské lázně

Středočeské lázeňské město Poděbrady ví, jak se zapsat do lidského srdce. Své o tom vědí nejen pacienti místních lázní, ale také všichni návštěvníci, kteří se v loňském roce ubytovali v Penzionu Královské lázně.

Penzion má perfektní polohu na Jiřího náměstí, tedy přímo v centru města. Za pár minut se dostanete jak na kolonádu, tak třeba na procházku k řece. Menší ubytovací zařízení nabízí, na rozdíl od velkých hotelů, soukromí, klid a individuální péči. Na té si majitelé Penzionu Královské lázně obzvlášť zakládají. Privátní wellness se nachází přímo v penzionu a kromě intimní atmosféry si zde můžete užít i celou řadu relaxačních i léčebných procedur.

Z pobytových balíčků Penzionu Královské lázně si vyberou zasnění romantici, i ti, kteří touží po dokonalé relaxaci.

4. Lázeňský dům Erika

Když do lázeňského trojúhelníku, tak jedině do Lázeňského domu Erika. To alespoň tvrdí spokojení hosté, kteří udělili Lázeňskému domu Erika čtvrté nejvyšší hodnocení. Kromě dlouholeté tradice lázeňství může Erika nalákat hosty i na vlastní léčivý pramen, největší bazén ve Františkových Lázních a na příjemnou atmosféru a pěkné prostředí.

Hotel nabízí celou škálu léčebných a relaxačních procedur, které vám mohou ulevit s pooperačními stavy či pomoci s problémy trávicího ústrojí. Přímo v hotelu je pak k dispozici lékař, se kterým je možné absolvování procedur či případné zdravotní obtíže konzultovat. Samozřejmostí je i stravování uzpůsobené dietám či speciálním požadavkům hostů. Vyrazit však můžete jen za odpočinkem. Na výběr je hned několik relaxačních pobytů ve Františkových Lázních.

5. Hotel Galatea

TOP pětku uzavírá luxusní Hotel Galatea, který se nachází v Kosmonosech nedaleko Mladé Boleslavi. Majitelé hotelu si zakládají na exkluzivním servisu a prvotřídní kuchyni. Pobytové balíčky v Hotelu Galatea tak nejvíce osloví gurmány, kteří touží po nových chutích a pořádném odpočinku. Na své si přijdou ale i romantické duše, které chtějí prožít pohodový pobyt s milovanou osobou.

V hotelu můžete prozkoumat stylové wellness a možností exotických masáží, vyzkoušet netradiční sport ricochet a nebo si zajít na špičkové víno do vinné galerie. Na výlety v okolí láká nedaleký Český Ráj, ale i rozmanitá krajina Českého Středohoří.

Kromě těchto TOP 5 hotelů s nejlepším hodnocením na webu Spa.cz najdete tisíce dalších nabídek na pohodové lázeňské a wellness pobyty u nás i v zahraničí. Vyberte si dovolenou svých snů ještě dnes!