Wellness hotel Rezidence

v srdci Novohradských hor

Oblast Novohradských hor je díky své panenské přírodě považována za jedno z nejlepších míst k odpočinku a relaxaci. Jedná se o perfektní dovolenou i pro všechny jedince trpícími dýchacími obtížemi, jelikož sem proudí čerstvý vítr přímo z Alp. Novohradské hory jsou velmi vyhledávaným místem milovníků cykloturistiky, jelikož se zde nachází rozsáhlá síť značených stezek různých obtížností. 

Wellness Hotel Rezidence

Čtyřhvězdičkový Wellness Hotel Rezidence je vynikajícím místem, kde svoji dovolenou v Novohradských horách můžete strávit. Hotel dříve sloužil jako rezidence šlechtického rodu Buquoyů, kteří zde panovali více než 300 let. 

Wellness v hotelu Rezidence

Pravý odpočinek si můžete dopřát ve zdejší relaxační zóně. Hotel disponuje saunou, parní komorou, solnou jeskyní, soláriem, odpočívárnou a vířivkou. Také nabízí mnoho spa procedur jako je například rašelinový obklad, mikromasáž očního okolí, medová masáž, indická masáž hlavy a aroma masáž. Dámy jistě ocení tělové ošetření ANTICELLULITE či tělové ošetření SLIMMING.

Wellness hotel Rezidence

V bezprostřední blízkosti hotelu se můžete projít Terčiným údolím. Terčino údolí patří díky své poloze a výjimečným klimatickým podmínkám k místu, které blahodárně působí na vaše zdraví. Během vycházky se můžete projít i po vybudovaném přírodním Kneippovacím chodníku, který poskytuje přirozenou reflexní terapii plosek nohou. 

Hotel se nachází přímo v centru kouzelného města. Budete mít tedy možnost navštívit zámek a zámecké zahrady Nové Hrady, hrobku rodu Buquoyů a klášter servitů spolu s kostelem sv. Petra a Pavla. Ve městě se nachází mnoho restaurací a kavárniček, ve kterých si můžete svůj pobyt s výhledem na místní gotický hrad opravdu vychutnat.