Hotely Lázně Bělohrad

k dispozici celkem 4 nalezené hotely

Balíčky Mapa

Hotel Anna Marie

  • Lázeňská 165, 50781 Lázně Bělohrad
Hotel Anna Marie byl uveden do provozu v roce 1995 a byl pojmenován po zakladatelce lázní, pruské šlechtičně Anně z Asseburgu. Tento hotel s kapacitou 95 lůžek nabízí zajímavě řešené prostory,...
od 19 040 Kč

Penzion Věžička

  • Lázeňská 162, 50781 Lázně Bělohrad
Penzion Věžička se nachází 150m od hlavní budovy Lázní Bělohrad, Hotelu Grand. Při rozsáhlé rekonstrukci penzionu byl zachována původní vzhled fasády a interiéru, včetně pískovcového schodiště a...
od 16 380 Kč

Hotely v Lázních Bělohrad

Hotely Lázně Bělohrad
Lázně Bělohrad jsou ideálním místem pro trávení relaxačního nebo ozdravného víkendu. Zároveň se zařadily k nejkrásnějším lázním v České republice a to již od roku 1888, kdy oficiálně vznikly. Původní název byl Bělohradské slatinné lázně a to především proto, že hlavním léčebným zdrojem byla slatina. Nyní si zde užijete léčebné procedury, masáže a koupele.

My vám nabídneme luxusní hotely v Lázních Bělohrad, kde strávíte ničím nerušený pobyt. Některé hotely leží v útulných zákoutí města poblíž historických památek, jiné přímo u lázeňské kolonády, která rozhodně stojí za návštěvu. Nenechte si ujít místní kavárny, kde ochutnáte vynikající lázeňské oplatky. Zkrátka ubytování v Lázních Bělohrad stojí za to!

Mezi oblíbené hotely v Lázních Bělohrad patří Spa resort Tree of Life, kde si užijete maximální luxus. Neméně oblíbené jsou hotely Lázeňský hotel Grand, Hotel Anna Marie nebo Penzion Věžička, kde pro vás mají přichystané lázeňské pobyty pro jednotlivce, páry i seniory. Stačí si jen vybrat!