Lázně Bojnice

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Týdenní pobyt Dynamik

Týdenní pobyt Dynamik obsahuje ubytování na 7 nocí, volný vstup do Vodního světa, 3 procedury denně podle doporučení lékaře. Přecházejte zdravotním obtížím a dopřejte si pobyt v Lázních Bojnice.
  • 8 dní (7 nocí)
  • plná penze
  • 3 procedury

cena za osobu / 7 nocí

od 11 011 Kč

Detail pobytu

Týdenní pobyt Klasik

Tento pobyt s plnou penzí zahrnuje 3 procedury denně na základě lékařské konzultace podle momentálního zdravotního stavu klienta. Myslete na své zdraví a věnujte pozornost obtížím.
  • 8 dní (7 nocí)
  • plná penze
  • 3 procedury

cena za osobu / 7 nocí

od 9 057 Kč

Detail pobytu

Lázně Bojnice

Lázně Bojnice
Krásné lázeňské městečko Bojnice leží na Slovensku v Trienčanském kraji, necelých 80 km od hraničního přechodu Starý Hrozenkov. Historie lázeňství se v Bojnicích začala psát v 16. století, kdy zde tehdejší panovník a majitel hradu Alex Thurzo nechal vybudovat lázně. Na přelomu 19. a 20. století proběhla rekonstrukceBojnického zámku i lázní a novodobý rozvoj lázní začal ve 30. letech 20. století.

V současnosti jsou lázně Bojnice klidným místem, které svou polohou, klimatem a složením termálních vod vytvářejí ideální podmínky pro léčebné procesy, regeneraci aodpočinek. Lázně Bojniceposkytují léčebné procedury jejichž základem je přírodní, léčivá, hydrogen-uhličitanová-síranová a vápenito-hořečnatávoda s teplotou 28-52°C, která vyvěrá z 9 pramenů z hloubky 1200 – 1500 m.

Lázeňská léčba se zaměřuje na nemoci pohybového aparátu, nervová onemocnění, nemoci ledvin a močových cest, ženské potíže i na nemoci z povolání. Lázeňské pobyty v lázních Bojnice a wellness pobyty v lázních Bojnice nabízejí nejen pestrou škálu léčebných a wellness procedur, ale také bohaté vyžití. Po celý rok se zde koná řada kulturních akcí a pestrá je i nabídka gastronomických příležitostí.

Pobyt si lze zpestřit také návštěvou termálního koupaliště, prohlídkou Bojnického zámku nebo návštěvou místní ZOO, která se pyšní hned několika světově významnými chovatelskými uspěchy.