Lázně Brusno

k dispozici celkem 10 nalezených pobytů

Hotely Mapa

Velikonoční relaxační pobyt, 4 noci

Přivítejte jaro v Lázních Brusno a načerpejte zde tolik potřebnou energii! Pobyt obsahuje např. 8 léčebných procedur nebo volný vstup do bazénu, sauny a parních lázní. Milou pozorností lázeňského domu Pol'ana, který Vám zpříjemní pobyt, je dárek ve formě mísy ovoce, lahev minerální vody nebo zákusek podávaný v lobby baru.
  • 1 den (0 nocí)
  • plná penze
  • 8 procedur

cena za osobu / 0 nocí

od 7 630 Kč

Detail pobytu

Lázně Brusno

Lázně Brusno
Lázně Brusno leží v srdci středního Slovenska jen několik kilometrů severovýchodně od BanskéBystřice, v zalesněném údolí Slovenského Rudohoří. Díky své jedinečné poloze jsou místem s nerušeným tichem, čistýmvzduchem a překrásnou přírodou, ve které člověk zapomene na běžné starosti a naplno si užije chvíle klidu a odpočinku. Historie lázeňství v Brusně se datuje od roku 1818, ze kterého pochází první písemná zmínka o zdejších léčivýchpramenech. Stavba prvního lázeňského domu začala v roce 1834 a první lázeňská sezóna proběhla v roce 1838.

V roce 2007 prošly Lázně Brusno rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací a v současnosti poskytují pestrou škálu léčebných procedur z oblasti koupelí, vodoléčby, fyzikální terapie, léčebné tělesné výchovy, elektroléčby, termoterapie, masáží, atd. Přírodním léčivým prostředkem lázní je přírodní léčivá voda, která vyvěrá z několika pramenů. Vodu z pramene Ondřej lázně dokonce expedují po celém Slovensku pod názvem „Přírodní léčivávoda Brusnianka”. Místní minerální vody mají léčivé účinkyna nemoci oběhového ústrojí, nemoci trávicího ústrojí, nemociz látkové výměny a žláž s vnitří sekrecí a nemoci z povolání. Lázeňské pobyty v Lázních Brusno a wellness pobyty v Lázních Brusno jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí pečovat o své zdraví, zregenerovat tělo i ducha a načerpat nové síly a životní energii.

Lázně Brusno svým hostům zároveň nabízejí bohaté vyžití, a to v každém ročním období. Po celý rok se tu konají různé kulturní akce a také nabídka sportovních možností je pestrá (tenisové a volejbalové kurty, bazén, golfové hřiště, atd). V letním období jsou zde skvělé podmínky pro vodní turistiku, cykloturistiku a pěší turistiku a v zimním období jsou k dispozici rozmanité možnosti zimních sportů v nedalekých lyžařských střediskách Nízkých Tater.