Pobyty v Lázních Brusno

k dispozici celkem 12 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Minirelax

Velmi dobré

12 recenzí

Vychutnejte si pobyt v Lázních Brusno v srdci středního Slovenska! Dopřejte si wellness procedury jako i atmosféru okolního prostředí a odpočiňte si během pracovního týdne.
 • 4 dny 3 noci
 • plná penze
 • 6 procedur

od 4 975 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 975 Kč

Detail pobytu

Sváteční relax

Velmi dobré

12 recenzí

Léčebný dům v Lázních Brusno si pro Vás připravil odpočinek během vánočních svátků. Konzultace s lékařem a osm léčebných procedur, které Vás hluboce uvolní. Co více si v tomto krásném čase můžete dopřát.
 • 5 dní 4 noci
 • plná penze
 • 8 procedur

8 810 Kč 7 488 Kč

cena za osobu / 4 noci

8 810 Kč 7 488 Kč

Detail pobytu

Silvestr v Lázních Brusno

Velmi dobré

12 recenzí

Silvestr v Lázních Brusno na Slovensku si díky blahodárným lázeňským procedurám užijete. Čeká jich na Vás celkem šest včetně volného vstupu do rehabilitačního bazénu, sauny a parní koupele.
 • 4 dny 3 noci
 • plná penze
 • 6 procedur

6 996 Kč 5 960 Kč

cena za osobu / 3 noci

6 996 Kč 5 960 Kč

Detail pobytu

Novoroční relax

Velmi dobré

12 recenzí

Léčebný dům v Lázních Brusno má pro Vás připravený exkluzivní novoroční odpočinek s osmi léčebnými procedurami a volným vstupem do rehabilitačního bazénu, sauny i do parní lázně. Vyrazte!
 • 5 dní 4 noci
 • plná penze
 • 8 procedur

od 6 530 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 6 530 Kč

Detail pobytu

Lázně Brusno

Pobyty v Lázních Brusno

Lázně Brusno leží v srdci středního Slovenska jen několik kilometrů severovýchodně od Banské Bystřice, v zalesněném údolí Slovenského Rudohoří. Díky své jedinečné poloze jsou místem s nerušeným tichem, čistým vzduchem a překrásnou přírodou, ve které člověk zapomene na běžné starosti a naplno si užije chvíle klidu a odpočinku. Historie lázeňství v Brusně se datuje od roku 1818, ze kterého pochází první písemná zmínka o zdejších léčivých pramenech. Stavba prvního lázeňského domu začala v roce 1834 a první lázeňská sezóna proběhla v roce 1838.

V roce 2007 prošly Lázně Brusno rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací a v současnosti poskytují pestrou škálu léčebných procedur z oblasti koupelí, vodoléčby, fyzikální terapie, léčebné tělesné výchovy, elektroléčby, termoterapie, masáží, atd. Přírodním léčivým prostředkem lázní je přírodní léčivá voda, která vyvěrá z několika pramenů. Vodu z pramene Ondřej lázně dokonce expedují po celém Slovensku pod názvem „Přírodní léčivá voda Brusnianka”. Místní minerální vody mají léčivé účinky na nemoci oběhového ústrojí, nemoci trávicího ústrojí, nemoci z látkové výměny a žláž s vnitří sekrecí a nemoci z povolání. Lázeňské hotely v Lázních Brusno jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí pečovat o své zdraví, zregenerovat tělo i ducha a načerpat nové síly a životní energii.

Lázně Brusno svým hostům zároveň nabízejí bohaté vyžití, a to v každém ročním období. Po celý rok se tu konají různé kulturní akce a také nabídka sportovních možností je pestrá (tenisové a volejbalové kurty, bazén, golfové hřiště, atd). V letním období jsou zde skvělé podmínky pro vodní turistiku, cykloturistiku a pěší turistiku a v zimním období jsou k dispozici rozmanité možnosti zimních sportů v nedalekých lyžařských střediskách Nízkých Tater.