Pobyty v Lázních Červený Kláštor Smerdžonka

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Kouzlo Pienin

Dopřejte si dokonalý oddych v objetí Pienin. Svoje síly zregenerujte využitím procedur, při procházkách po národním parku nebo aktivním odpočinkem při volnočasových aktivitách v areálu.
 • 6 dní 5 nocí
 • polopenze
 • 8 procedur

od 9 036 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 9 036 Kč

Detail pobytu

Rodinná idylka v Lázních Červený Kláštor

Užijte si společnou dovolenou s celou rodinou. Areál Lázní Červený Kláštor a okolí Pienin nabízí mnoho aktivit a výletů, po kterých přijdou vhod i léčebné a relaxační procedury.
 • 3 dny 2 noci
 • polopenze
 • 2 procedury

od 3 929 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 929 Kč

Detail pobytu

Romantika v Lázních Červený Kláštor

Dopřejte sobě a své milované polovičce romantický pobyt v Lázních Červený Kláštor. Společnou relaxaci a nezapomenutelné zážitky Vám zpříjemní romantická večeře při svíčkách, lahev sektu a speciálně připravený pokoj.
 • 3 dny 2 noci
 • polopenze
 • 2 procedury

od 3 903 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 903 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Lázně Červený Kláštor SMERDŽONKA - často kladené dotazy

 • Jaký je výběr pobytů v Lázních Červený Kláštor Smerdžonka?

  Lázně Červený Kláštor SMERDŽONKA nabízí lázeňské pobyty, rodinné pobyty s dětmi, pobyty pro zamilované, valentýnské pobyty. Celkem můžete na Spa.cz vybírat z 3 pobytů v Lázních Červený Kláštor Smerdžonka.
 • Kolik stojí nejlevnější pobyt v Lázních Červený Kláštor Smerdžonka?

  Aktuálně můžete relaxovat v Lázních Červený Kláštor Smerdžonka od 3 902 Kč na osobu a noc. Podívejte se na nejlevnější pobyty v Lázních Červený Kláštor Smerdžonka.
 • Které pobyty v Lázních Červený Kláštor Smerdžonka obsahují polopenzi?

  V Lázních Červený Kláštor Smerdžonka můžete aktuálně vybírat z 3 pobytů s polopenzí. Prohlédněte si všechny pobyty s polopenzí v Lázních Červený Kláštor Smerdžonka.
 • Jaké mám možnosti dopravy do města Lázně Červený Kláštor SMERDŽONKA?

  Hotely v oblasti uvádějí jako možnost dopravy do města Lázně Červený Kláštor SMERDŽONKA:
  • Auto


  Zobrazit mapu ubytování v Lázních Červený Kláštor Smerdžonka.

Lázně Červený Kláštor SMERDŽONKA - lázeňské a wellness pobyty

Pobyty v Lázních Červený Kláštor Smerdžonka

Lázně Červený Kláštor SMERDŽONKA jsou považovány za nejmodernější lázně na Slovensku a v roce 2014 díky čistému ovzduší získaly statut klimatických lázní. Historie lázní sahá až do poloviny 19. století, kdy první účinky vody začal využívat mlynář pro teplé vanové koupele ve své stodole. První lázeňská budova byla postavena v roce 1824. Během války byly lázně značně poškozeny a v 50tých letech byly uzavřeny. V roce 2010 byla započata stavba dnešního Lázeňského domu zdraví a v roce 2012 se otevřely brány lázní široké veřejnosti. Základem pro léčbu je přírodní léčivá minerální voda Smerdžonka. 

Lázeňským hostům jsou poskytovány ozdravné procedury pod dohledem odborníků. Přírodní léčivá minerální voda Smerdžonka je bohatá na minerální látky a sirovodík. Voda je vhodná k léčbě kožních chorob, nemocí pohybového aparátu, neurologických nemocí a jako pitný režim při poruchách trávicího ústrojí. Účinky vody mají dlouhou tradici, voda byla využívána i mnichy z blízkého kláštera. Nejznámější mnich byl Cyprián.

Vyrezte na Slovensko na lázeňský pobyt nebo wellness už dnes. Čekají vás zde nezapomenutelné zážitky.