Hotel IMPERIAL

Libušina 1212/18, 36001 Karlovy Vary

Lázně Karlovy Vary

O hotelu

Hotel Imperial ***** pochází z počátku 20. století a už v této době patřil mezi nejvýznamnější a nejluxusnější hotely v Karlových Varech, ke kterým patří i dnes.  Hotel Imperial se pyšní členstvím nejvýznamnější české lázeňské společnosti Imperial Karlovy Vary. Hotel Imperial získal několikrát ocenění "Czech Republic´s Leading Spa Resort".

Hotel Imperial disponuje 205 nekuřáckými pokoji ***** s 383 lůžky.

Každodenní úklid a koupelnová kosmetika v každém pokoji zdarma s doplněním dle potřeby. Pro spokojenost klientů hotel poskytuje připojení k internetu. Mezi doplňkové služby Hotelu Imperial patří soubor nadstandardních služeb, které jsou zdarma či za poplatek. Jedná se o služby, které zpříjemní pobyt hostům jako je pomoc se zavazadly, nonstop recepce, check-in od 14:00 a check-out do 12:00 (za doplatek je možné prodloužení), směnárenské služby a sekretářské služby.

Dále se v Hotelu Imperial nachází večerní Club Imperial a konferenční prostory pro organizaci školení, porad, svateb, konferencí, seminářů, narozeninových oslav a různých společenských akcí.

Hotel svým hostům nabízí hlídané parkoviště hotelovým personálem a dále také například pronájem vozidel v případě, že by si hosté chtěli udělat soukromý výlet po okolí. Hosté ubytovaní v hotelu Imperial mohou k přepravě do centra města nebo na kolonádu využívat autobusových linek či lanovku Imperial (za poplatek).

Stravování

Světovou gastronomii svým klientům nabízí Hotel Imperial prostřednictvím kvalitních a na několika mezinárodních kulinářských soutěží oceněných kuchařů v Restaurantu Prague, Restaurantu Paris a Café Vienna. Restaurant Prague: Stravování probíhá formou nabídkových stolů a pultů. Jedná se o nekuřáckou restauraci s prvotřídní podívanou formou Show Kitchen – otevřené kuchyně, kde se příprava pokrmů odehrává přímo před zraky hostů. Restaurant Paris: Snídaně jsou nabízeny ve francouzském stylu a obědy a večeře formou nabídkového pultu a stolů. V rámci celodenního pitného režimu se v restauraci podává čaj, džus a voda. Café Vienna: Dobový interiér věrohodně napodobuje vzhled a atmosféru původní kavárny z roku 1912. Café Vienna nabízí široký sortiment kvalitní kávy, čajů a prvotřídních moučníků. V příjemných teplých dnech klienti mohou využívat letní terasu, která je součástí kavárny.

Léčebné procedury

Moderní balneocentrum a široká nabídka tradičních i moderních procedur poskytuje kvalitní péči o klienty za pomoci kvalifikovaných lékařů, zdravotních sester, rehabilitačních pracovníků a dalšího zdravotnického personálu.Hosté mají na výběr ze široké nabídky masáží, koupelí, zábalů. Mezi další procedury patří například diatermie, inhalace, Hot Stone Therapy, laser, parafín a mnoho dalších.Hosté mohou také využívat kadeřnictví, kosmetiku, manikúru, pedikúru, solárium.Indikace léčby – nemoci trávicího ústrojí, chronická onemocnění jater, žlučníku a pankreatu, metabolické nemoci a nemoci pohybového ústrojí.

Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Spa Resort Sanssouci Spa Resort Sanssouci
Spa Resort Sanssouci
U Imperiálu 198/11, Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
Resort se rozprostírá v zeleni slavkovského lesa s výhledem do údolí klidného prostředí jihovýchodní čtvrti lázeňského města Karlovy Vary. Odtud je to pouhých 15 minut procházkou k pramenům minerální vody na lázeňské kolonádě, která vede až do centra...
19 pobytů

Perfektní

461 recenzí

19 pobytů

Hotel BELLEVUE Hotel BELLEVUE
Hotel BELLEVUE
U Imperiálu 12, Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
Hotel Bellevue svou krásnou polohou uprostřed karlovarské přírody naplňuje beze zbytku svůj název – v překladu znějící “Krásná vyhlídka”. Hotel je vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro různé rekondiční pobyty, firemní a společenské akce. Samozřejmostí...
9 pobytů

Perfektní

74 recenzí

9 pobytů

Interhotel CENTRAL Interhotel CENTRAL
Interhotel CENTRAL
Divadelní náměstí 17, Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
      Sanatorium „Interhotel "Central"- hotel se stoletou historií a s privilegovaným umístěním – přímo v centru lázeňské zóny na Divadelním náměstí, v bezprostřední blízkosti Vřídelní kolonády s proslulými termálními prameny.
3 pobyty

Velmi dobré

21 recenzí

3 pobyty

HOTEL ELIŠKA HOTEL ELIŠKA
HOTEL ELIŠKA
Krále Jiřího 2, Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
Hotel se nachází v klidné  lázeňské zóně , nedaleko kolonády a vřídelních minerálních pramenů a  sousedí s historickým Pravoslavným kostelem. Hotel stojí na terasovitém vršku, obklopen zahradou a skalkami. Je to nádherná historická budova se štukovými...
4 pobyty

Perfektní

4 recenze

4 pobyty

Lázeňský hotel Sadový Pramen Lázeňský hotel Sadový Pramen
Lázeňský hotel Sadový Pramen
Mlýnské nábřeží 7, Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
Lázeňský hotel Sadový Pramen se nachází v samém centru Karlových Varů v těsné blízkosti termálních pramenů a lázeňských kolonád. Svým hostům poskytuje ubytování, stravování, léčení a řadu doplňkových služeb, vše na velmi vysoké úrovni. O klienty pečuje...
29 pobytů

Perfektní

57 recenzí

29 pobytů

Wellness hotel Green Paradise Wellness hotel Green Paradise
Wellness hotel Green Paradise
Hamerská 1 (Březová), Karlovy Vary, 36001, Lázně Karlovy Vary
Wellness hotel Green Paradise se nachází v obci Březová na klidném místě obklopeném hustými lesy a přitom v blízkosti krásné karlovarské kolonády. Hotel nabízí stylové ubytování a možnost příjemné relaxace v nově vybudovaném balneo centru.
10 pobytů

Perfektní

267 recenzí

10 pobytů

Hotel Lafonte Hotel Lafonte
Hotel Lafonte
Majakovského 29, Karlovy Vary, 36005, Lázně Karlovy Vary
Čtyřhvězdičkový HOTEL LAFONTE nabízí ubytování v klidné části města Karlovy Vary ve vzdálenosti asi 15 minut klidné chůze od centra, hotelové hosty překvapí příjemným nekuřáckým prostředím a rodinnou atmosférou. Pro ty, kteří hledají únik od každodenního uspěchaného...
10 pobytů

Perfektní

452 recenzí

10 pobytů