Hotely Lázně Lednice

k dispozici celkem 3 nalezené hotely

Balíčky Mapa

Relax Hotel Štork

  • Čechova 272, 69144 Lednice
Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 63 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty). V ceně ubytování je snídaně, venkovní zastřešený letní bazén, parkoviště...

Velmi dobré

293 recenzí

od 4 320 Kč

Hotely v Lázních Lednice

Hotely Lázně Lednice
Lázně Lednice patří k nejmladším lázním v České republice. Tyto lázně v jedinečném Lednicko-valtickém areálu skýtají svým návštěvníkům a pacientům léčebné procedury, wellness pobyty, masáže a různé koupele. K léčebným účelům se používá jodobromový léčivý přírodní pramen, který je označován za regenerační a preventivní. Nesmí chybět ani zdravotní procházka po lázeňské kolonádě a výlet do CHKO Pálava.

Ubytování v Lázních Lednice je různorodé. Od útulného hotelu až po luxusní hotel. Všechny hotely v Lázních Lednice však nabídnou moderní vybavení a zajímavé lázeňské pobyty, při kterých se maximálně odreagujete. Nesmí chybět ani wellness centrum a bohatá nabídka masáží.

K dispozici pro vás máme Spa Resort Lednice, který se drží na vrcholu hotelů v Lázních Lednice. Příjemné ubytování také nabídne Lázeňský hotel Perla a Relax Hotel Štork. Ať už si však vyberete jakýkoliv z těchto hotelů, nebudete litovat!