Podívejte se na tipy na vánoční dárky.

Hotely Lázně Lednice

k dispozici celkem 3 nalezené hotely

Balíčky Mapa lázní

Relax Hotel Štork

  • Čechova 272, Lednice
Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 63 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty). V ceně ubytování je snídaně, venkovní zastřešený letní bazén, parkoviště...

Velmi dobré

310 recenzí

od 6 000 Kč
Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky v Lázních Lednice. Zobrazit pobyty

Hotely v Lázních Lednice

Hotely Lázně Lednice

Lázně Lednice patří k nejmladším lázním v České republice. Tyto lázně v jedinečném Lednicko-valtickém areálu skýtají svým návštěvníkům a pacientům léčebné procedury, wellness pobyty, masáže a různé koupele. K léčebným účelům se používá jodobromový léčivý přírodní pramen, který je označován za regenerační a preventivní. Nesmí chybět ani zdravotní procházka po lázeňské kolonádě a výlet do CHKO Pálava. 

Ubytování v Lázních Lednice je různorodé. Od útulného hotelu až po luxusní hotel. Všechny hotely v Lázních Lednice však nabídnou moderní vybavení a zajímavé lázeňské pobyty, při kterých se maximálně odreagujete. Nesmí chybět ani wellness centrum a bohatá nabídka masáží. K dispozici pro vás máme Spa Resort Lednice, který se drží na vrcholu hotelů v Lázních Lednice. Příjemné ubytování také nabídne Lázeňský hotel Perla a Relax Hotel Štork. Ať už si však vyberete jakýkoliv z pobytů v Lázních Lednice, nebudete litovat!