Hotely v Lázních Lednice

k dispozici celkem 3 nalezené hotely Vyberte lokalitu

Balíčky Mapa lázní

Relax Hotel Štork

  • Čechova 272, Lednice
Relax hotel Štork leží v pohádkovém prostředí v jižní Moravy ve známém městečku Lednice, kde se nachází jeden z nejkrásnějších zámků v České republice. Relax Hotel Štork vznikl rekonstrukcí budov...

Perfektní

593 recenzí

od 5 400 Kč
Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky v Lázních Lednice. Zobrazit pobyty

Lázně Lednice - hotely a ubytování

Hotely v Lázních Lednice

Pohádková krajina s překrásnými zámky a zámečky, kolonádami, rybníky, to je malebné městečko Lednice, přezdívané jako "Zahrada Evropy”. Patří k nejmladším lázním v České republice a je to nejrozsáhlejší parkově upravená krajina na světě a je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Co byste v tomto městečku neměli vynechat? Lednický zámek, který je klenotem Lednicko-valtického areálu a zároveň nejkrásnější komplex anglické novogotiky. Můžete se těšit na francouzskou zahradu s palmovým skleníkem, vyhlídkovou věž Minaret, vodárnu s přístavištěm lodí, odkud vyplouvají lodě na vyhlídkové plavby. Lednický zámecký park můžete projít pěšky, na kole, proplouvat na lodích, udělat si po parku romantickou projížďku kočárem a v zimě si vychutnat pohledy do zámeckého parku s pohárkem svařeného vína. Pokud zatoužíte po odpočinku, relaxaci a wellness, Lednice jsou ideálním místem.

Tyto lázně v jedinečném Lednicko-valtickém areálu skýtají svým návštěvníkům a pacientům léčebné procedury, wellness pobyty, masáže a různé koupele. K léčebným účelům se používá jodobromový léčivý přírodní pramen, který je označován za regenerační a preventivní. Nesmí chybět ani zdravotní procházka po lázeňské kolonádě a výlet do CHKO Pálava. 

Ubytování v Lázních Lednice je různorodé. Od útulného hotelu až po luxusní hotel. Všechny hotely v Lázních Lednice však nabídnou moderní vybavení a zajímavé lázeňské pobyty, při kterých se maximálně odreagujete. Nesmí chybět ani wellness centrum a bohatá nabídka masáží. K dispozici pro vás máme Spa Resort Lednice, který se drží na vrcholu hotelů v Lázních Lednice.