Villa Grohmann

Dolní Lipová 169, 79061 Lipová-lázně

Lázně Lipová

O hotelu

Villa Grohmann*** je hlavním lázeňským domem Schrothových léčebných lázní, které se nacházejí v Dolní Lipové na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Jedná se o lázně s dlouholetou tradicí. Lázeňská péče je zaměřena převážně na léčbu neinfekčních kožních chorob (především lupenky), nemocí z poruch výměny látkové a nemocí dýchacího ústrojí. Recepce je centrální pro všechny lázeňské domy, nachází se v budově Marta v areálu lázní. Hotel Villa Grohman nabízí komfortní ubytování ve 2. a 3. patře. celkem v 15 pokojích. Ve druhém patře jsou pokoje vybaveny oddělenými lůžky a koupelna je se sprchovým koutem. V obou patrech jsou rozděleny dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí a sprchovým koutem. Lze umístit do pokoje přistýlku. V obou patrech jsou k dispozici také 2 apartmány Superior Suite s velkou ložnicí, obývacím prostorem s rozkládací pohovkou (až pro 2 osoby), posezením, pracovním stolem a koupelnou s velkou rohovou vanou. V budově se nachází hlavní lázeňská kuchyně s jídelnou, restaurace, wellness Tilia. Budova je vybavena výtahem a je bezbarierová. Parkování je bez poplatku a je zajištěno u Villy Grohmann, popř. je možno také parkovat na přilehlých parkovacích plochách v areálu lázní.

Stravování

V přízemí Villy se nachází hlavní lázeňská kuchyně s velkou lázeňskou jídelnou. Také je zde k dispozici pro hosty moderní restaurace (48 míst) s venkovní terasou. Je kladen důraz na zdravý životní styl, zdravou a pestrou stravu.

Léčebné procedury

Lázně jsou zaměřeny na léčbu kožních chorob, především lupenky a atopického exému, léčbu fyzikální a rehabilitační medicíny, psychiatrie a psychologie. Jsou využívány relaxační techniky, pohybová a terénní terapie, Nordic walking, vodoléčebné procedury, elektroléčba a další. Je možné vybrat z široké nabídky masáží. Velmi příznivé pro zdraví hostů jsou také klimatické podmínky.
V suterénu Grohmannovy villy se nachází moderní wellness Tilia s vířivkou, finskou a parní saunou a relaxačními zónami. Poskytují se zde také masáže. V případě zájmu o jiné procedury jako např. koupele, se dochází na pracoviště, která jsou vzdálená od Villy Grohmann do 100 m. 
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí