Hotely Lázně Luhačovice

celkem 23 nalezených hotelů

Balíčky Mapa

Hotel Vila Viola

  • Bílá čtvrť 431, 76326 Luhačovice
Hotel VILA VIOLA**** se nachází v samém centru lázní Luhačovice v památkově chráněné Bílé čtvrti. Původní funkcionalistická vila z roku 1929 prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2013 s cílem...
od 2 710 Kč

Vila Terra

  • Leoše Janáčka 375, 76326 Luhačovice
Vila Terra se nachází v klidném prostředí lázeňského města Luhačovice, je vzdálena 10 minut chůze od centra lázní a lázeňské kolonády. Vila nabízí komfortně vybavených 6 dvoulůžkových apartmánů,...
1 500 Kč 1 275 Kč

Hotely v Lázních Luhačovice

Lázně Luhačovice
Lázně Luhačovice nabídnou dokonalý odpočinek. Luxusní lázně, které se pyšní těmi nejlepšími a nejznámějšími prameny v České republice. Významným pramenem je jednoznačně Vincentka, která je hojně využívaná po celém světě. A to nejen v lázeňství, ale také v lékařství. Luhačovice tak svým pacientům nabídnou lázeňské i wellness procedury.

Těšit se můžete na hotely v Lázních Luhačovice, které nabídnou maximální komfort za příznivé ceny. Většina hotelů disponuje také wellness centrem a dalšími možnostmi relaxace. Nebude chybět ani krásný výhled na lázeňskou kolonádu, která vás přímo očaruje!

Mezi nejlepší ubytování v Lázních Luhačovice patří Hotel Augustiniánský dům, který má nejvyšší hodnocení ze všech zdejších hotelů. Neméně skvělé jsou hotely Wellness hotel Rezidence Ambra, Hotel Vega, Hotel Vyhlídka nebo Vila Petřín. Najděte si ten pravý hotel v Lázních Luhačovice, kde se budete cítit jako v ráji!