Hotely Lázně Luhačovice

celkem 24 nalezených hotelů

Balíčky Mapa

Hotel Vila Viola

  • Bílá čtvrť 431, 76326 Luhačovice
Hotel VILA VIOLA**** se nachází v samém centru lázní Luhačovice v památkově chráněné Bílé čtvrti. Původní funkcionalistická vila z roku 1929 prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2013 s cílem...
od 4 860 Kč

Hotel Jestřabí

  • Leoše Janáčka 238, 76326 Luhačovice
Hotel Jestřabí *** nalezneme v Luhačovicích v lázeňském parku. K dispozici je celkem 56 lůžek a mezi základní vybavení komfortních pokojů patří koupelna s vlastním sociálním zařízením, televize se...
od 14 140 Kč

Hotely v Lázních Luhačovice

Hotely Lázně Luhačovice
Lázně Luhačovice nabídnou dokonalý odpočinek. Luxusní lázně, které se pyšní těmi nejlepšími a nejznámějšími prameny v České republice. Významným pramenem je jednoznačně Vincentka, která je hojně využívaná po celém světě. A to nejen v lázeňství, ale také v lékařství. Luhačovice tak svým pacientům nabídnou lázeňské i wellness procedury.

Těšit se můžete na hotely v Lázních Luhačovice, které nabídnou maximální komfort za příznivé ceny. Většina hotelů disponuje také wellness centrem a dalšími možnostmi relaxace. Nebude chybět ani krásný výhled na lázeňskou kolonádu, která vás přímo očaruje!

Mezi nejlepší ubytování v Lázních Luhačovice patří Hotel Augustiniánský dům, který má nejvyšší hodnocení ze všech zdejších hotelů. Neméně skvělé jsou hotely Wellness hotel Rezidence Ambra, Hotel Vega, Hotel Vyhlídka nebo Vila Petřín. Najděte si ten pravý hotel v Lázních Luhačovice, kde se budete cítit jako v ráji!