Pobyty Lázně Meziboří

k dispozici 1 lázeňský pobyt Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Zdravá záda

Okamžitá rezervace
Zálohová platba
Zaplatíte 20 % z celkové částky a zbytek doplatíte nejpozději 39 dní před nástupem.
Okamžitá rezervace
Zálohová platba
Zaplatíte 20 % z celkové částky a zbytek doplatíte nejpozději 39 dní před nástupem.
Udělejte něco pro své zdraví a svěřte se do rukou odborníků v Lázních Meziboří! Čekají na Vás masáže, elektroterapie nebo koupele.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze
  • 13 procedur

od 8 500 Kč

Detail

cena za osobu / 4 noci

od 8 500 Kč

Detail pobytu

Lázně Meziboří - lázeňské a wellness pobyty

Pobyty Lázně Meziboří

Lázně Meziboří se nacházejí ve stejnojmenném městečku na úpatí Krušných hor, zhruba 2 km od Litvínova v Ústeckém kraji. Lázně mají již více jak šedesátiletou tradici a díky své poloze v malebné lesnaté krajině nabízejí možnost odpočinku a léčení během procedur, ale také možnost aktivního odpočinku v přírodě na jedné z mnoha turistických nebo cyklistických tras v okolí.

Lázně Meziboří najdete ve městě Meziboří kousek od samotného centra města a přitom na dosah přírodě, která město obklopuje. V lázních se specializují na léčbu bolesti zad, potíží s páteří, dýchacích obtíží nebo stavů po úrazech. Léčba probíhá pomocí fyzioterapie, vodoléčby, elektroléčby nebo lymfodrenáží a masáží. Díky své poloze je vhodným místem i ke strávení aktivní dovolené poznáváním okolí po jedné z mnoha turistických a cyklotras nebo v zimních měsících využít sjezdovku Meziboří nebo nedaleký ski areál Klíny.