Hotely v Lázních Nový Smokovec

k dispozici celkem 4 nalezené hotely Vyberte lokalitu

Balíčky Mapa lázní

hotel PALACE

  • Nový Smokovec 32, Starý Smokovec
Nově zrekonstruovaný hotel Palace se nachází v překrásném prostředí v centru Nového Smokovce a nabízí ubytování v příjemně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech.

Velmi dobré

17 recenzí

od 5 677 Kč

Hotel Branisko

  • Nový Smokovec 32, Starý Smokovec
Lázeňský hotel Branisko se nachází v Lázních Nový Smokovec, které jsou jedny z nejznámějších na Slovensku. Jsou situované v centru Vysokých Tater - Tatranského národního parku, pod Slavkovským...

Velmi dobré

8 recenzí

od 6 056 Kč
Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky v Lázních Nový Smokovec. Zobrazit pobyty

Lázně Nový Smokovec - hotely a ubytování

Hotely v Lázních Nový Smokovec

Lázně Nový Smokovec leží v horském prostředí Tatranského národního parku a díky tomu patří mezi nejznámější a nejlepší klimatické lázně na Slovensku. Právě vysokohorské klima je zde hlavním léčebným zdrojem, který vyhledává řada pacientů. Užijete si zde procházky krásnou přírodou, ale také léčebné procedury, masáže, koupele i exotické zábaly. V naší nabídce naleznete hotel v Lázních Nový Smokovec, který nabídne veškerý komfort. Od wellness centra přes celodenní stravování až po milý personál, který zařídí vše, co si budete přát. Najít si kvalitní a komfortní ubytování v Lázních Nový Smokovec je s námi hračka! Hotel Palace bude ideálním místem pro váš ozdravný nebo wellness pobyt. Navíc krásný výhled na okolí krajinu už sám o sobě zažene všechny chmury!