Spirit Hotel Thermal Spa superior

Vadkert körút 1, 09600 Sárvár

Lázně Sárvár

Aktuality

O hotelu

Pětihvězdičkový hotel Spirit byl otevřen v roce 2008. Poloha hotelu je v klidné přírodě, v blízkosti 7 sárvárských jezer a přitom jen 15 minut od centra města. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu. Některé pokoje mohou mít orientální kruhovou postel nebo vlastní vířivku. Plocha pro spa a relaxaci má více než 10 000 m2. Minerální voda v termálních bazénech je denně měněna a neobsahuje žádné chemické látky.

Stravování

Hotel se dívá na stravování jako na nedílnou součást dokonalého odpočinku a relaxace. Hosty rozmazluje pokrmy jak maďarskými, tak i mezinárodními. Pro přípravu pokrmů jsou vybírány organické a bio ingredience. Hotel může vytvořit i různé dietní pokrmy a postní kúry. Zvýšená pozornost je věnována vegetariánům.Stravování se odehrává v restauraci Onyx. Občerstvit se hosté mohou v lobby baru, baru Oxygen a Luna.

Léčebné procedury

V hotelu je 22 bazénů, 9 saun, luxusní hammam, velké kosmetické a léčebné centrum. Pleťové zkrášlující rituály: obličej, tělo, manikúra, pedikúra, lékařské vyšetření, masáže: lymfatické, reflexní chodidel, léčebná, inhalace, bahenní zábal, elektroléčba, kyslíková terapie, 

Podmínky ubytování

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno – podmínky:
20% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 36 až 26 dní před potvrzeným nástupem.
50% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 25 až 11 dní před potvrzeným nástupem.
80% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 10 až 4 dní před potvrzeným nástupem.
100% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 3 až 0 dní před potvrzeným nástupem, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Hotel Piroska Hotel Piroska
Hotel Piroska
Kossuth utca 60, Bük, 09737, Lázně Bükfürdő
Náš hotel je jediným čtyřhvězdičkovým hotelem, který se nachází v srdci města Bük, čímž se pro naše hosty otevírá možnost zapojit se do městských programů, ale vedle toho náš vlastní hotelový autobus během celého dne bezplatně zajišťuje pohodlný přístup...
20 pobytů

Perfektní

2 recenze

20 pobytů