Pobyty Szenttgothárd

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Relaxační pobyt

Užijte si pobyt v maďarských lázních jen kousek od hranic se Slovenskem a Maďarskem. Máte možnost podnikat řadu výletů po okolí a užívat si v rozlehlém termálním parku aktivním odpočinkem.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 3 912 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 912 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt Soft All Inclusive

Dopřejte si pět dní odpočinku v termálním komplexu s bazény, vířivkami, skluzavkami a dalšími atrakcemi, které vám dodají potřebný odpočinek. To vše v atmosféře středozemního stylu, díky čemuž si budete připadat skutečně jako na dovolené.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 8 899 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 8 899 Kč

Detail pobytu

Aktivní dovolená, 3 noci

Chcete užít vyváženou dovolenou plnou aktivního pohybu, ale i wellness odpočinku a k tomu poznat krásu města Ködmen, přibližně hodinu a půl cesty autem od Bratislavy. Zde se nudit nebudete, je pro Vás přichystána možnost bezplatného zapůjčení jízdních kol, pronájem bowlingové dráhy, vstup do Wellness centra, saunového světa a fitness, animační programy pro dospělé i děti, dostatek dobrého jídla i pití a mnoho dalšího.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 4 321 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 321 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Wellness pobyt, 3 noci

Přijeďte si užít 4-denní wellness pobyt do čtyřhvězdičkového hotelu se skvělym zázemím v krásné lokalitě města Ködmen, přibližně hodinu a půl cesty autem od Bratislavy. Těšít se můžete na úžasnou relaxaci v perfektně vybaveném Wellness centru, saunovém světě a fitness, na aktivní zábavu pro dospělé i děti, dostatek dobrého jídla i pití a mnoho dalšího.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

od 4 730 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 730 Kč

Detail pobytu

Szenttgothárd

Pobyty Szenttgothárd

Městečko Szentgotthárd leží v jihozápadním cípu Maďarska, u soutoku řek Rába a Lapincs, blízko hranic s Rakouskem. Vyhledávanou turistickou atrakcí města je Aquapark St. Gotthard, který na vodní ploše 1500 m2 poskytuje návštěvníkům nadstandardní lázeňské a wellness služby. Bazény, tobogány, skluzavky i wellness Vám poskytnou neopakovatelný zážitek. Lázeňské centrum Aquaparku St. Gotthard nabízí i několik druhů saun a lázní, včetně aromaterapeutických lázní, finské sauny nebo infra sauny. Středomořskou atmosféru doplňují palmy a exotické rostliny.

Hotely v Szentgotthárd nabízí komfortní a pohodlné ubytování a spoustu pobytových balíčků. Dopřejte si zasloužený odpočinek v tomto lázeňském městě v Maďarsku a užijte si dny plné relaxu.