Grand Hotel Strand

Vyšné Ružbachy 48, 06502 Vyšné Ružbachy

Lázně Vyšné Ružbachy

O hotelu

Grand Hotel Strand**** se nachází přímo v centru lázní Vyšné Ružbachy, lázeňského města na severovýchodním Slovenku, u bran Slovenského ráje. Hotel je postavený ve španělském stylu. Lázenští hosté mohou celoročně využívat Aqua Thermal Wellness - krytý termální bazén přímo v hotelu, rehabilitační bazén Izabela určený pro balneoterapii a venkovní letní termální koupaliště. K ubytování hotel nabízí moderně zařízené pokoje, dvoulůžkové, jednolůžkové, dále pak dvoulůžkové apartmány a mezonetové apartmány pro dva či více osob. K dispozici je též V.I.P. apartmán. Ke stravování slouží hotelová restaurace, k posezení Lobby bar. Dítě na přistýlce je možné ubytovat pouze v apartmánu.

Stravování

Hostům je k dispozici hotelová restaurace přímo v budově hotelu, s bohatou nabídkou pokrmů jak domácí, tak zahraniční kuchyně.

Léčebné procedury

Bahenní zábal, klasická masáž, medová masáž, aromatická masáž, čokoládová masáž se zábalem, reflexní masáž chodidel, vodní masáž, parafínový zábal, rašelinový zábal, uhličitá koupel, Wacu Well - podtlaková terapie, aromatický peeling, balneoterapie, hipoterapie.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí