Lázně Vyšné Ružbachy

k dispozici celkem 6 nalezených pobytů

Hotely Mapa

Komplexní léčebný pobyt

Pociťujete, že Vás poslední dobou opouštění síly a trápí Vás nějaké potíže? Pak je tento komplexní pobyt právě pro Vás. Ulevte svému tělu a hlavně sami sobě. Dostanete se zpět do kondice.
  • 8 dní (7 nocí)
  • plná penze

cena za osobu / 7 nocí

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Léčebný pobyt MINI SPA

Poznejte krásný Grand Hotel Strand a užijte si polopenzi a jednu léčebnou proceduru denně. K tomu Vám nabízíme volný vstup do Krytého bazénu a Aqua Thermall Wellness.
  • 5 dní (4 noci)
  • polopenze

cena za osobu / 4 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Léčebný pobyt SPECIÁL

Přijeďte si odpočinout do lázní a nechte o sebe pečovat! Během pobytu na Vás čeká plná penze, vstupní lékařská prohlídka, dle které bude předepsáno 10 procedur a nechybí volný vstup do wellness.
  • 7 dní (6 nocí)
  • plná penze

cena za osobu / 6 nocí

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Relaxační pobyt

Naplánujte si wellness odpočinek a poznejte krásné lázně Vyšné Ružbachy! Každé lázeňské místo má své kouzlo a i toto Vás jistě zaujme.
  • 5 dní (4 noci)
  • polopenze

cena za osobu / 4 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Wellness pobyt

Přemýšlíte, kde byste strávili odpočinkové 3 dny v klidu a pohodě a bez starostí? Navštivte Lázně Vyšné Ružbachy na Slovensku! Pokud se Vám pobyt zalíbí, je možné libovolně prodloužit.
  • 3 dny (2 noci)
  • polopenze

cena za osobu / 2 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Lázně Vyšné Ružbachy

Lázně Vyšné Ružbachy
Lázně Vyšné Ružbachy se nacházejí v severovýchodní části Spiše, na jižním úpatí Spišské Magury na Slovensku, v nadmořské výšce 617 m.n.m. Obklopují je jehličnaté lesy a dávají jim tak osobitý horský ráz. Zemito-uhličité prameny patří k nejvydatnějším v Evropě. Za zmínku stojí především především hydrouhličitano-síranové, vápenato-hořečnaté a hydro-uhličité. Prameny jsou základem pro léčbu nervových onemocnění a depresivních stavů, chorob srdečního a cévního aparátu, klimakterického syndromu, nemocí z povolání a rekonvalescence po onkologické léčbě. Při léčbě jsou využívány účinky balneoterapie, fyzikální terapie, elektroterapie, rehabilitace, psychoterapie a hipoterapie. 


První zmínka o obci Vyšné Ružbachy pochází z roku 1288. K rozmachu lázeňství dochází ovšem až ke konci 16.století, kdy se začínají stavět lázeňské budovy a restaurace a panuje zde čilý společenský život. V současnosti jsou lázně moderním střediskem na evropské úrovni. Návštěvníci si mohou vybrat z několika typů ubytovacích zařízení, odpočívat v upravených parcích a vychutnat si nádhernou horskou atmosféru. K výletům přímo vybízí nedaleký Slovenský ráj a Vysoké Tatry.