Wellness pobyty Levoča

k dispozici celkem 6 wellness pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Cyklistický pobyt na 3 noci

Pro cyklistické nadšence je pobyt v Resortu Levočská Dolina v krásné přírodě Levočských vrchů, to pravé. Okolní nádherné prostředí Vám "vyrazí dech" a k cyklo toulkám možná přispěje i zapůjčení e-biku na celé dva dny zdarma. Aktivitu můžete kdykoliv vykompenzovat a vyrazit do úžasného wellness centra, které je možné neomezeně využívat, a ve kterém najdete krytý bazén s protiproudem, 3 sauny (finská, parní, infra), odpočívárnu a ledové vědro pro prokrvení organismu.
 • 4 dny 3 noci
 • polopenze

od 5 029 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 5 029 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt na 5 nocí

Pokud Vás baví spíše aktivní dovolená doplněná relaxací a wellness zážitkem, budete v Resortu Levočská Dolina naprosto nadšeni. Milovníci cyklistiky a turistiky si užijí zdejší výhledy, navíc si lze vypůjčit bicykl či e-bike. V zimním období je možné využít slevy na vlastní lyžařské středisko a nebo zajít na bowling. Odpočinek po sportu nabízí úžasně vybavené wellness centrum, do kterého máte neomezený vstup a které zahrnuje krytý bazén s protiproudem, 3 sauny (finská, parní, infra), odpočívárna a ledové vědro pro prokrvení organismu.
 • 6 dní 5 nocí
 • polopenze

od 6 938 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 6 938 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt na 3 noci

Potřebujete-li oddych od každodenních starostí, jistě ho najdete v krásném prostředí Levočských vrchů, 7 km od města Levoča. Krásná příroda v okolí resortu je pro aktivní dovolenou jako stvořená a vybavené wellness centrum, do kterého máte neomezený vstup Vás naladí na tu správnou pohodovou vlnu.
 • 4 dny 3 noci
 • polopenze

od 4 256 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 256 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Cyklistický pobyt na 2 noci

Neváhejte a vyrazte si užít cyklistiku v krásné přírodě Levočských vrchů, 7 km od města Levoča. Užijete si zdejší panoramata, zapůjčení e-biku máte na celý den v ceně pobytu. Pro ty, kteří chtějí relaxovat, nabízí Resort Levočská dolina wellness centrum, které je možné neomezeně využívat. A pokud si najdete čas, můžete navštívit posilovnu, bazén a nebo si zahrát bowling.
 • 3 dny 2 noci
 • polopenze

od 3 508 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 508 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt na 2 noci

Neváhejte a užijte si pár dní aktivní relaxace v krásné přírodě Levočských vrchů v Resortu Levočská dolina. Milovníci cyklistiky a turistiky si vychutnají zdejší úžasné výhledy, navíc si mohou vypůjčit kolo či e-bike. A pro ty, kteří chtějí relaxovat, nabízí Resort Levočská dolina wellness centrum, či biokoupaliště. To vše můžete v rámci pobytu neomezeně využívat a pokud najdete čas ještě můžete zajít na bowling, lyže nebo si zachytat ryby.
 • 3 dny 2 noci
 • polopenze

od 2 837 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 837 Kč

Detail pobytu

Cyklistický pobyt na 4 noci

Dopřejte si aktivitou i relaxací nabitý pobyt v Resortu Levočská Dolina v krásné přírodě Levočských vrchů a nebudete litovat. Okolní nádherná přiroda je jako dělaná pro cyklo toulky či turistiku. Pokud budete mít zájem, můžete si zapůjčit e-bike na 3 dny a nebo se můžete protáhnout v posilovně. Pokud si naopak chcete dopřát odpočinek, vyrazte do úžasného wellness centra, bio koupaliště nebo bazénu, které můžete využívat neomezeně.
 • 5 dní 4 noci
 • polopenze

od 6 525 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 6 525 Kč

Detail pobytu

Levoča

Slovenské město Levoča se nachází v těsné blízkosti města Spišská Nová Ves v Prešovském kraji. Půvabné historické centrum Levoči je zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO a Levoča je právem řazena mezi nejkrásnější města na Slovensku. Historický středověký ráz městské památkové rezervace činí z města Levoča příjemnou destinaci pro romantický relaxační pobyt. Jen pár kilometrů za městem je možné užít si dosyta sportů, a to jak v letním, tak v zimním období. Oblíbeným střediskem pro zimní sporty je Ski centrum Levoča. Najděte si ubytování v Levoče a užijte si svou dovolenou.