Wellness pobyty Levoča

k dispozici celkem 3 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Wellness pobyt na 5 nocí

Pokud Vás baví spíše aktivní dovolená doplněná relaxací a wellness zážitkem, budete v Resortu Levočská Dolina naprosto nadšeni. Milovníci cyklistiky a turistiky si užijí zdejší výhledy, navíc si lze vypůjčit bicykl či e-bike. V zimním období je možné využít slevy na vlastní lyžařské středisko a nebo zajít na bowling. Odpočinek po sportu nabízí úžasně vybavené wellness centrum, do kterého máte neomezený vstup a které zahrnuje krytý bazén s protiproudem, 3 sauny (finská, parní, infra), odpočívárna a ledové vědro pro prokrvení organismu.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze

od 6 868 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 6 868 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt na 3 noci

Potřebujete-li oddych od každodenních starostí, jistě ho najdete v krásném prostředí Levočských vrchů, 7 km od města Levoča. Krásná příroda v okolí resortu je pro aktivní dovolenou jako stvořená a vybavené wellness centrum, do kterého máte neomezený vstup Vás naladí na tu správnou pohodovou vlnu.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 4 213 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 213 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt na 2 noci

Neváhejte a užijte si pár dní aktivní relaxace v krásné přírodě Levočských vrchů v Resortu Levočská dolina. Milovníci cyklistiky a turistiky si vychutnají zdejší úžasné výhledy, navíc si mohou vypůjčit kolo či e-bike. A pro ty, kteří chtějí relaxovat, nabízí Resort Levočská dolina wellness centrum, či biokoupaliště. To vše můžete v rámci pobytu neomezeně využívat a pokud najdete čas ještě můžete zajít na bowling, lyže nebo si zachytat ryby.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 2 809 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 809 Kč

Detail pobytu

Levoča

Slovenské město Levoča se nachází v těsné blízkosti města Spišská Nová Ves v Prešovském kraji. Půvabné historické centrum Levoči je zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO a Levoča je právem řazena mezi nejkrásnější města na Slovensku. Historický středověký ráz městské památkové rezervace činí z města Levoča příjemnou destinaci pro romantický relaxační pobyt. Jen pár kilometrů za městem je možné užít si dosyta sportů, a to jak v letním, tak v zimním období. Oblíbeným střediskem pro zimní sporty je Ski centrum Levoča. Najděte si ubytování v Levoče a užijte si svou dovolenou.