Pobyty na jihu Maďarska

k dispozici celkem 6 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Silvestr v lázních Harkány

Velmi dobré

3 recenzí

Oslavte příchod nového roku tentokrát úplně netradičně a vycestujte za hranice, užít si ten pravý wellness zážitek. Vypravte se do maďarských lázní Harkány do hotelu Ametiszt a jistě budete mít na co vzpomínat. V rámci pobytu Vás čeká hned dvakrát celodenní vstup do úžasných lázní, wellness v léčebných lázních a výlet do vinařské oblasti Villanyer.
 • 5 dní 4 noci
 • snídaně
 • vstup do wellness

od 4 971 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 4 971 Kč

Detail pobytu

Jižní Maďarsko - často kladené dotazy

 • Jaký je výběr pobytů na jihu Maďarska?

  Jižní Maďarsko nabízí relaxační pobyty, wellness pobyty, silvestrovské pobyty. Celkem můžete na Spa.cz vybírat z 6 pobytů na jihu Maďarska.
 • Kolik stojí nejlevnější pobyt na jihu Maďarska?

  Aktuálně můžete relaxovat na jihu Maďarska od 938 Kč na osobu a noc. Podívejte se na nejlevnější pobyty na jihu Maďarska.
 • Jaké hotely na jihu Maďarska nabízejí wellness pobyty?

  Na jihu Maďarska máte aktuálně na výběr z 5 wellness pobytů. Podívejte se na všechny wellness pobyty na jihu Maďarska.
 • Jaké mám možnosti dopravy do oblasti Jižní Maďarsko?

  Hotely v oblasti uvádějí jako možnost dopravy do oblasti Jižní Maďarsko:
  • Auto


  Zobrazit mapu ubytování na jihu Maďarska.
 • Jaké pobyty na jihu Maďarska zahrnují snídani v ceně?

  Samostatnou snídani v ceně pobytu najdete na jihu Maďarska u 6 pobytů. Podívejte se na pobyty se snídaní na jihu Maďarska.

Jižní Maďarsko - wellness pobyty a dovolená

Pobyty na jihu Maďarska
Chystáte se vyrazit na wellness pobyt do jižního Maďarska? Skvělá volba! S maďarskými lázněmi je to jednoduché, jsou všude. Pokud snad nejsou tam, kde stojíte, najdete je určitě v okruhu pěti kilometrů. Říká se, že zapíchnete-li kdekoliv v Maďarsku prut do země, vytryskne voda. Je málo pravděpodobné, že nebude léčivá. Doporučujeme navštívit jižní Maďarsko, které je nejen bohaté na přírodní bohatství v podobě termálních pramenů, ale i na úžasnou gastronomii, krásnou přírodu a lahodná vína. Vydejte se například do lázní Harkány, které nabízí stálé a teplé počasí. Wellness pobyty v jižním Maďarsku nabízí lázeňské procedury s využitím léčivé termální vody. Najděte si ubytování v jižním Maďarsku a vyrazte s rodinou na wellness pobyt.