Hotely ve Vysokých Tatrách

celkem 10 nalezených hotelů

Balíčky Mapa

hotel PALACE

  • Nový Smokovec 32, Starý Smokovec
Nově zrekonstruovaný hotel Palace se nachází v překrásném prostředí v centru Nového Smokovce a nabízí ubytování v příjemně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech.

Velmi dobré

16 recenzí

od 5 717 Kč

Hotel Branisko

  • Nový Smokovec 32, Starý Smokovec
V historické budově hotelu Branisko se nachází 22 moderně zařízených pokojů, s různym počtem lůžek, a jeden rodinný apartmán. Hotel Branisko se nachází uprostřed příjemného parku, obohaceného o...

Velmi dobré

4 recenzí

od 6 098 Kč

Hotel Riverside

Nový moderní Hotel Riverside *** je součástí Národního fotbalového tréninkového centra NTC Poprad a je situován doslova na pár kroků od všech atrakcí a wellness zón resortu AquaCity v Popradě.
od 13 571 Kč

Hotel AquaCity Seasons

Hotel AquaCity Seasons **** se nachází ve městě Poprad byl po svém otevření zvolen hotel roku v 2005, 2006 a 2007 a má 39 komfortních pokojů, které jsou dekorované podle ročních období. Léto a zima...

Perfektní

18 recenzí

Poslední rezervace před 9 hodinami

od 21 046 Kč

Vysoké Tatry - hotely a ubytování

Hotely ve Vysokých Tatrách

Vyberte si ubytování ve Vysokých Tatrách na jednom z nejskvostnějších míst Slovenska. Je to ideální místo pro ty, kteří si rádi uživájí aktivní dovolenou. Nejznámějším místem je Štrbské pleso, které nabádá k pěším túrám. Moderní a špičkově vybavená lyžařská centra vám zaručí ten pravý požitek z dovolené. Nemusíte zoufat, ani pokud se spíše přikláníte k pohodové dovolené bez zbytečného pohybu. Můžete si vychutnat chvíle pohody ve zdejších kavárnách se sklenkou vína a okouzlujícím výhledem. Podívejte se na nabídku hotelů ve Vysokých Tatrách a vyjeďte poznat krásy slovenské přírody.