K nástupu na pobyt je třeba prokázat negativní test, očkování nebo prodělání covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Hotely v Orlických horách

celkem 5 nalezených hotelů

Balíčky Mapa

Wellness hotel Říčky

Wellness hotel Říčky *** se nachází v malebné krajině Orlických hor.  Ubytujete se zde v komfortních pokojích či apartmánech, s balkonem nebo terasou. Každý pokoj nebo apartmán má vlastní sociální...

Perfektní

57 recenzí

11 600 Kč 10 990 Kč

Orlické hory - hotely a ubytování

Hotely v Orlických horách
Orlické hory jsou synonymem pro krásnou přírodu, oblíbené turistické cíle i ty nejlépe vybavené wellness hotely. Jedná se o pohoří ležící v severovýchodních Čechách, jehož nejvyšším vrcholem je 1115 metrů vysoká Velká Deštná. Mezi malebná a zajímavá místa Orlických hor, která určitě stojí za návštěvu, jistě patří Přírodní rezervace Bukačka, poutní místo Studánka u Dobrušky, Masarykova chata na Šerlichu, Jiráskova turistická chata na Dobrošově nebo dělostřelecká tvrz Skutina. Ochuzeni tady nezůstanete ani o hrady, zámky a další historické stavby. Navštívit můžete třeba zámek Nové Město nad Metují, hrad Potštejn nebo hrad Litice. Překrásný výhled do okolní krajiny vám nabídne vrchol již zmíněné Velké Deštné nebo třeba rozhledna Rozálka, kterou naleznete v podhorském městě Žamberk. V zimě zde samozřejmě nechybí celá řada lyžařských areálů nabízejících ty nejlepší podmínky pro všechny milovníky zimních sportů. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Orlických horách.