S ohledem na vyhlášení vládních nařízení ze dne 21. 10. 2020 byl omezen provoz hotelů s výjimkou lázeňských léčebných zařízení.

k dispozici celkem 2 nalezené hotely

Balíčky Mapa

Hotel Kamzík

  • Karlov pod Pradědem 182, Malá Morávka
Hotel Kamzík se nachází v Jeseníkách a díky své výhodné poloze nabízí zábavu v každém ročním období. V okolí jsou skiareály i cyklistické stezky. Malebná příroda přímo vybízí  k výletům, můžete se...

Velmi dobré

138 recenzí

6 690 Kč 3 599 Kč

Malá Morávka - hotely a ubytování

Wellness hotely v Malé Morávce
Chcete se vydat na wellness pobyt do moravskoslezského kraje? Doporučujeme wellness v Malé Morávce, kde na vás čeká malebná horská příroda a spoustu památek. Malá Morávka leží na pomyslné hranici Slezska a Moravy, kde hranici tvoří řeka Moravice. Ve slezské části obce se nacházejí Petrovy kameny a rozhledna s televizním vysílačem – Praděd. Obec Malá Morávka je tedy součástí chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Vydáte-li se na wellness do Malé Morávky, určitě byste neměli vynechat návštěvu dřevěné kaple Nejsvětější Trojice v Suché Rudné, vodní nádrž Dlouhé Stráně a jak již bylo řečeno, rozhlednu Praděd. Vyberte si wellness pobyt v Malé Morávce a vyrazte na dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.