Wellness hotely Poprad

k dispozici celkem 3 nalezené hotely

Balíčky Mapa

Hotel Riverside

  • Športová 1397/1, Poprad
Nový moderní Hotel Riverside *** je součástí Národního fotbalového tréninkového centra NTC Poprad a je situován doslova na pár kroků od všech atrakcí a wellness zón resortu AquaCity v Popradě.
od 13 581 Kč

Hotel AquaCity Seasons

  • Športová 1397/1, Poprad
Hotel AquaCity Seasons **** se nachází ve městě Poprad byl po svém otevření zvolen hotel roku v 2005, 2006 a 2007 a má 39 komfortních pokojů, které jsou dekorované podle ročních období. Léto a zima...

Perfektní

18 recenzí

od 21 062 Kč

Poprad - hotely a ubytování

Poprad je důležitým kulturním a průmyslovým centrem na úpatí Vysokých Tater. Kromě toho jde i o významný dopravní uzel. Město Poprad je často značováno jako ideální místo pro začátek výpravy do Vysokých Tater. A opravdu je tomu tak. Pokud se chystáte na túru nebo na lyže, měli byste se rozhodně ubytovat v Popradu. Město má bohatou historii, kterou můžete obdivovat v Podtatranském muzeu. Do Popradu můžete přiletět i letadlem a to na místní letiště, které je nejvýše položeným letištěm ve střední Evropě. Zarezervujte si wellness pobyt v Popradu a zažijte dovolenou, na kterou budete dlouho rádi vzpomínat.